August 15, 2022


Windows için Ücretsiz Kişisel Güvenlik Duvarı ve Ağ Monitörü

Bilgisayarınızdaki kaç uygulamanın özel verilerinizi siz bilmeden İnternet üzerinden gönderdiğini görünce şaşıracaksınız. GlassWire’ın ücretsiz güvenlik duvarı ve ağ monitörü, şüpheli etkinlik için ağ etkinliğinizi izleyerek gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumanıza yardımcı olur.

Şüpheli etkinlik algılandığında, GlassWire‘ın yerleşik güvenlik duvarı yönetim aracıyla olası tehdidi engelleyebilirsiniz.

GlassWire, tüm ağ etkinliğinizi kullanımı kolay bir grafik üzerinde görselleştirir. Hangi uygulamaların ve ana bilgisayarların bilgisayarınızdan ağa eriştiğini görmek için grafikte herhangi bir yere tıklayarak görebileceksiniz. Yazılım ana bilgisayar adlarını otomatik olarak çözer, böylece bilgisayarınızın İnternet üzerinden kiminle veya neyle iletişim kurduğunu görmek kolaydır.

Hangi uygulamaların İnternet’e eriştiğini görebilir, şüpheli, gizliliğinizi ihlal eden veya bant genişliğinizi boşa harcayan uygulamaları engellemek için Güvenlik Duvarı sekmesinden yararlanabilirsiniz. GlassWire, Windows yerleşik güvenlik duvarını kullanır, bu nedenle üçüncü taraf güvenlik duvarı sürücüleri tarafından sisteminize hiçbir zarar gelmez.

Tüm geçmiş ve şimdiki ağ faaliyetlerinizi bir grafik üzerinde görüntülemek için GlassWire’ın kullanımı kolay arayüzünü kullanacaksınız.

GlassWire Sistem Bilgileri:

Boyut: 51.4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/8/8.1/10

Üretici: GlassWire

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GlassWire Ücretsiz İndir – Ağ Monitörü ve Kişisel Ağ Güvenlik Aracı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status