Glary Utilities: PC ve internet hızlandırma programı

Glary Utilities Free kayıt defteri ve disk temizleme, gizlilik koruma, performans hızlandırıcı ve şaşırtıcı çok fonksiyonlu araçları ile ücretsiz ve Türkçe bir yazılımdır. İnternet hızını optimize etme, gizli dosyaları koruma ve maksimum performansı korur.

Glary Utilities Free bilgisayarınızı korumak, hızlandırmak, tamir etmek için birçok güçlü ve kolay kullanımlı araç içeren ücretsiz bir yazılım. Size ortak sistem çöp dosyalarını temizleme, geçersiz kayıt girdilerinizi kaldırma veya düzenleme ve web gezintilerinizin izlerini yok etme olanağı sağlayan bu ücretsiz araç ile sistem performansınızı hızlı ve basit bir şekilde arttırabilirsiniz.

glary-utilities-pc-internet-hizlandirma

Tarayıcı eklentilerinizi düzenlemenize ve yönetmenize de olanak sağlayan Glary Utilities programı ile diskinizdeki boş alanın analizini yapabilir, aynı ve benzer dosyaları bularak daha fazla boş alan yaratabilirsiniz. Aynı zamanda sisteminizde yüklü olan programlara ait kabuk uzantılarını görebilir ve düzenleyebilir, önemli dosyalarınızı şifreleyerek izinsiz ulaşım ve kullanımı engelleyebilir, büyük dosyaları düzenlenebilir küçük dosyalara ayırarak daha sonra birleştirebilirsiniz.

İçerisinde onlarca önemli araç barındıran Glary Utilities sistem programı belleğinizi optimize etme, başlangıçtaki programları düzenleyebilme, bozuk kısayolları tamir etme veya kaldırma, güvenli dosya kaldırma ve boş klasör bulma gibi özellikler de bulunduruyor.

Glary Utilities  Bilgileri

Son Sürüm: Glary Utilities 5.64

Boyutu: 15.71 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Glary Utilities Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status