August 13, 2022


GIF Animasyon Yapma Programı

GIF Animator, güçlü ama kullanımı kolay bir animasyonlu GIF üreticisi. Web siteniz, sunum, e-posta vb. için animasyonlu bannerlar, düğmeler, kullanıcı pikleri, GIF resimleri kolayca oluşturmanızı sağlar. GIF Animator hızlı ve basit bir şekilde yüksek kalitede animasyon yaratmak için bir sihirbaz aracı içerir.

GIF Animator hem amatör tasarımcılar hem de profesyoneller tarafından kullanılabilir. Özel bir eğitim veya bilgi gerekmez.

Animasyon Sihirbazı: Animasyon Sihirbazı ile GIF animasyonu yapmak oldukça hızlı ve kolaydır. GIF animasyonunuzu geliştirmek ve mükemmelleştirmek için birçok özel efekt ve özelleştirilebilir seçenekler bulunmaktadır.

Yerleşik Görüntü Düzenleyici: Animasyon karelerini doğrudan GIF Animator’dan düzenleyin. Dahili Image Editor, tam düzenleme araçlarını içerir. Tüm değişiklikleri kolayca geri alabilirsiniz.

gif-animator

Birden fazla grafik biçimi: JPEG, PNG, TIFF, GIF, BMP, PSD, ICO, PCX, PIC, RLE, DIB, PCD, AVI, WMF ve diğerleri dahil olmak üzere GIF Animator’da çok sayıda farklı grafik biçimi kullanabilirsiniz.

Gif Animator Özel efektler ve geçişler içeren bir sihirbaz aracı içerir. AVI video dosyalarını stüdyo kalitesinde GIF animasyonuna dönüştürebilirsiniz. Tüm GIF dosya biçimi varyasyonlarının hepsini destekler. Mümkün olan en küçük dosya boyutları için gelişmiş optimizasyon sağlar.

Hareketli GIF resimler ve animasyonlar yapmak için kullanımı kolay ve kaliteli bir program arıyorsanız Gif Animator programını deneyebilirsiniz.

Gif Animator Bilgileri

Sürüm: Gif Animator 4.6.10

Boyut: 5.33 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Creabit

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Gif Animator Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status