August 17, 2022


Kaliteli ve Türkçe GIF Yapma Programı

İnternet ortamında flaş animasyonlar, gif’ler görebilirsiniz. Bende gif yapmak istiyorum diyorsanız ve bunun için Türkçe bir program arıyorsanız doğru yerdesiniz. GIF yapmak için sizlere gelişmiş, kaliteli ve geniş özellikler sunan bir programı paylaşıyorum.

EximiousSoft GIF Creator flasş animasyonlar, gifler yapmak isteyenler için ideal bir programdır. Programın tek kötü tarafı ücretsiz olmamasıdır. GIF yapmak ile ilgili ücretsiz programları sunmak isterim. Bu konuda yeni paylaşımlarım da olacak. Ama bu programı ücretsiz olarak denemeniz için paylaşıyorum. Belki hoşunuza gider ve satın almak istersiniz.

EximiousSoft GIF Creator güçlü ama kolay kullanımlı Türkçe gif yapma programı. Animasyonlu GIF görüntüler oluşturmak veya düzenlemenizi sağlar. Görüntüleri dönüştürmek ve AVI, yüksek kaliteli afiş veya düğmeler yapabilir, hızlı yükleme animasyonlar oluşturabilirsiniz. Birçok profesyonel grafik de animasyonlar için çok çarpıcı görsel efektler eklemenizi sağlar.

40 dan fazla özel efektler ile animasyonlar veya AVİ videolar yapabilirsiniz. Güçlü ve görsel olarak GIF resimleri optimize edebilirsiniz. Daha hızlı, daha az disk alanı ve animasyonlu GIF resimleri optimize edin.

Farklı biçimlerde görüntü dosyalarını içe aktarın. GIF Creator GIF, AVI, BMP, PCX, JPG, TIFF, PNG, TGA, PSD, ICO, CUR, ANI vb görüntü dosyalarını yüklemeyi sağlar. Farklı biçimlerde görüntü dosyalarını aktarın. GIF Creator GIF, AVI, SWF, BMP, PCX, JPG, TIFF, PNG, TGA, PSD, ICO, CUR, ANI vb için tüm animasyon veya ayrı kare kaydetmenizi sağlar.

EximiousSoft GIF Creator

3D görüntü efekti. GIF Creator her katman / nesne için bir gölge oluşturmak için olanak sağlar. Buna ek olarak, aynı zamanda bir şekil nesne için ana hatları eklemek için olanak sağlar. Bütün bunların sayesinde, yüksek kaliteli 3D efekti ile inanılmaz metinler oluşturabilirsiniz.

EximiousSoft GIF Creator programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 8.85 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GIF Yapma Programı Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status