August 15, 2022


Gelen – Giden Evrak Kayıt Programı

Resmi Kurum ve Şirketlere yönelik Gelen Evrak Giden Evrak bilgilerini tutabilecekleri bir programdır. Ücretsiz Programlar kullanıp program sorun verdiğinde muhatap bulamazsınız tüm emeğiniz ve kayıtlarınız boşa gidebilir. DemirSoft Yazılımcıları tarafından 7/24 destek bulabileceğiniz bu program ile Gelen-Giden Evraklarınızı güvenle kayıt altına alabilirsiniz.

Programın Özellikleri: Şifreli giriş. Sınırsız Kullanıcı oluşturma. Kullanıcı Yetkilendirme Özelliği. Kayıt yapılan evrakın Cinsini belirtme. Nereden Geldiği, Nereye Ait Olduğu, Nereye Gittiği ve Özeti bölümlerinde Sık kullanılan kayıtları oluşturma. Otomatik veya manüel sıra numarası atma. Geçmiş kayıtılar üzerinde istenildiği gibi değişiklik yapabilme ve yapan kullanıcıyı kaydetme.

Kayıt Sayısı kontrol edebilme. Tüm Gelen Evrak kayıtlarını raporlama ve çıktı alabilme. Tüm Giden Evrak kayıtlarını raporlama ve çıktı alabilme. Tarihe göre görüntüleme ve çıktı alabilme. iki Tarih aralığında görüntüleme ve çıktı alabilme. Sıra Numarasına göre görüntüleme ve çıktı alabilme. Kayıt Numarasına göre görüntüleme ve çıktı alabilme. Çıktı görünümü Gelen Giden Evrak Kayıt defterinin orijinali gibidir.

ÖZETİ, SIRA NO, GİRİŞ TARİHİ, NEREDEN GELDİĞİ, NEREYE GİTTİĞİ Kriterlerde kayıt sorgulama ve görüntüleme. Otomatik Program Güncelleme. Programda çıkabilecek sorunlar için online hata bildirme formuna bağlanma. Otomatik Yedekleme ve Veri Tabanı bakım sistemi bulunmaktadır.

Not: PROGRAMA KAYITLI TÜM KULLANICILARIN GİRİŞ ŞİFRESİ : 1

Boyut: 13,99 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Deneme Sürümü

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 22 Kasım 2014

    Paylaşımınız için teşekkürler. Program işime yarayacak gibi, kolay gelsin!

"Gelen – Giden Evrak Kayıt Standart 3.1.9 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status