August 14, 2022


Ücretsiz oyun videosu kaydetme programı

Game Cam, Windows için oyun video kayıt uygulamasıdır. Uygulama, Windows altında kendi video kayıt cihazını oluşturur ve ekranda neler olduğunu kaydeder. Game Cam kısayol tuşlarıyla kullanılır. Varsayılan kısayol tuşu Home anahtarıdır. Bir oyundaysanız ve o tuşa basarsanız, yeni bir pencere açılacak ve size kaydedilen videonun bir önizlemesini gösterecektir. Tuşuna tekrar bastığınızda, video kaydı durdurulur. Diğer kısayol tuşları, oyunun ayarlarını değiştirmek için uygulamanın arabirimini göstermenize izin verir.

Ekranda her zaman kayıt önizleme yapmanın oldukça sinir bozucu olduğunu farkettim. Nasıl gizleneceğinden ya da gizlenebileceğinden emin değilim. Videolar, bu tür videolar için oldukça yeterli olduğunu kanıtlayan Divx codec bileşeni kullanılarak kaydedilir. Kaydettiğiniz videolar bilgisayara kaydedilir ve Video yöneticisi aracılığıyla erişilebilir.

Videoların kalitesi oldukça iyi ve önizleme penceresi son videoda görünmüyor. Ayrıca, bir oyuna girmediğiniz sürece kaydediciyi açamazsınız. Oyun Camı, ne zaman oynadığınızı tespit etmek için harika bir iş çıkarıyor. Video kaydetmenin yanı sıra, Game Cam da oyunun anlık görüntülerini alabilir. Bunlar da yüksek kaliteli. Uygulama çok duyarlı görünüyor ve her zaman kısayol tuşlarına yanıt verdi. Oyun Cam’ı, belki de vurgulama makaraları ve bu tür videolar için kayıt yapmanın en kolay yoludur. Kullanımı son derece kolaydır.

Oyun videosu kaydetmek için ücretsiz ve Türkçe bir program arıyorsanız Game Cam uygulamasını kullanabilirsiniz.

Game Cam Bilgileri

Sürüm: Game Cam 2.6.1

Boyut: 5.9 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Game Cam Son Sürüm Türkçe İndir – Ücretsiz Oyun Videosu Kaydetme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status