Galaxy Telefonlar Arası Veri Aktarma Programı

Yeni bir Galaxy telefon aldınız ve dosyalarınızı, verilerinizi eski telefonunuzdan yeni telefona aktarmanız, taşımanız gerekiyor. Telefondan, telefona veri aktarmak için en kolay yol bilgisayara bağlayıp dosyalarınızı bilgisayara aktardıktan sonra telefona atabilirsiniz.

Bunları bir kenara bırakıp sadece tek bir tıklama ile tüm dosya/verilerinizi telefondan, telefona aktarmak, taşımak ister misiniz? Hem de hiç bir kablo kullanmadan. Samsung Switch Mobile uygulaması sayesinde Galaxy telefondan Galaxy telefona tüm dosya/verileri aktarabilirsiniz.

Samsung Switch Mobile, Samsung Galaxy akıllı telefonlar arasında veri aktarımı, dosya taşıma imkanı sağlayan ücretsiz bir uygulama. Samsung Smart Switch Mobile uygulaması sayesinde Samsung Galaxy telefonunuzdaki tüm verileri diğer Samsung Galaxy telefona taşımayı sağlar.

Birbirine yakın cihazlar (50cm içinde) yerleştirin, her iki telefonda da Samsung Smart Switch Mobile uygulamasını açın ve cihazlarınızda sadece Connect – Bağlan düğmesine dokunun. Anında GALAXY telefonlar arasında kişisel veri aktarımı yapabilirsiniz.

Bu uygulama cihazlar arasında bağlantı kurmak için yüksek frekanslı ses kullanır.

Desteklenen GALAXY Cihazlar:

Donanım: Galaxy S2, S2-HD, S3, S3-mini, S4, S4-mini, Note 1, Note 2, Note 8.0, Note 10.1, Grand, Express, R style

Yazılım: Android 4.3 veya üzeri

Smart Switch Mobile uygulaması Android 4.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Smart Switch Mobile İndir (Android) Galaxy Telefonlar Arası Veri Aktarma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status