September 29, 2022


Gadwin PrintScreen: Ekran görüntüsü almak için ücretsiz program.

Gadwin PrintScreen, ekran görüntüsü yakalamak için yardımcı olacak ücretsiz bir program. Bu program diğer ekran yakalama programlarına nazaran daha kullanışlı. Neden diye soracak olursanız; diğer programlar sadece ekran görüntüsünü yakalama veya sadece tam bir ekran görüntüsü almak için imkan sunuyor. Gadwin PrintScreen neredeyse fotoğraf boyutlandırma, fotoğraf düzenleme programları benzeri ekstra özellikler sunuyor.

Gadwin PrintScreen indir-ekran goruntusu alma programi

Gadwin PrintScreen programı tam bir ekran görüntüsü veya sizin seçeneğiniz belli bir alanın ekran görüntüsünü almayı sağlıyor. Yakaladığını ekran görüntülerini belirlediğiniz bir klasöre kaydedebilirsiniz. Windows panoya kopyalayabilir, yazdırabilir ve e-posta ile direkt göndermenizi sağlıyor.

Yakaladığınız ekran görüntülerini 6 farklı görüntü formatında kaydetmeyi sağlar. Yakaladığınız görüntüler üzerinde bazı düzenlemeler yapmanıza imkan sağlıyor. Boyutlandırma veya herhangi bir özelleştirme özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ekran görüntülerinde fare imlecini göstermeyi sağlıyor. Hem ekran görüntüsü almak hem de düzenlemek için yardımcı olacak çok güzel bir program.

Gadwin PrintScreen, varsayılan olarak PrintScreen kısayol tuşu ile çalışır. Eğer isterseniz kısayol tuşu olarak farklı bir klavye kısayolunu kullanabilirsiniz. Ayrıca ekran görüntüsü yakalama hızını da değiştirebilirsiniz. Bu ve benzeri çok faydalı özellikler sunuyor. Diyebilirim ki, ekran görüntüsü yakalama programları arasından en iyisidir.

Gadwin PrintScreen Sistem Bilgileri

Boyutu: 12.55 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Gadwin Systems, Inc.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Gadwin PrintScreen 5.2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status