August 15, 2022


Video / ses düzenleme ve mixer programı

Full Video Audio Mixer, ses ve video parçalarını tek bir medya dosyasında düzenlemek veya karıştırmak için basit ve kolay bir kullanım sunan video ses karıştırıcı ve düzenleyicidir. Program bir ses parçasını var olan bir video dosyasına birleştirmenin yanı sıra medya akışlarını sezgisel bir şekilde karıştırıp kesmelerine olanak tanıyan bir video ve ses düzenleyicisidir.

Video ve ses karıştırma oldukça zor işlerden biridir. Dışarıdan bakanlar bu işi çocuk oyuncağı gibi düşünse de ortaya güzel sonuçlar çıkarmak için yoğun bir çalışma gerekir. Full Video Audio Mixer oldukça karmaşık olan video ve ses karıştırma işlemini daha kolay hale getirmektedir. Video ses silme özelliği de vardır. Kısacası hem video klipleri hem de ses parçalarını düzenlemek, isterseniz video ve dosyalarını karıştırmak için kullanabileceğiniz çok güzel bir programdır.

Sezgisel arayüz ile kolayca video, ses düzenleyin ve karıştırın

Kapsamlı video ve ses dosyalarını destekler ve değişiklikleri yapmadan önce hazırladığınız video ses dosyasının içeriğini görmeye izin veren dahili bir kod seti içermektedir. Program gerçekten çok kolay bir kullanım sunar.

Full Video Audio Mixer temiz ve çok sezgisel bir arayüze sahiptir. Program ana ekranında video ve ses için iki ayrı pencere vardır. Birinci ekranda video klipleri ekleyip düzenleyebileceğiniz seçenek. İkinci sekmede ses parçalarını ekleyip düzenleyeceğiniz seçenekler vardır.

Video’yu programa aktardıktan sonra, videonun istemediğiniz bölümlerini kesebilir ya da sesin olmadığı bölümleri sessiz olarak algılayan ve kesilmesine olanak sağlayan bir özelliğe sahiptir. Videoyu ses dosyası ile senkronize etmek mümkündür. Yani videoya istediğiniz bir ses dosyasını ekleyebilirsiniz. Ayrıca düzenlemek istediğiniz videodaki ses akışını tamamen silmek mümkündür. Sevdiğiniz video kliplerin sesini silerek kendi seçtiğiniz ses dosyalarını ekleyebilirsiniz. Bu sayede kendi video ses karışımını oluşturmuş olursunuz.

Kapsamlı düzenleme araçları vardır

Program video ve ses dosyalarını karıştırmanın yanı sıra videoyu erteleme, çerçeveler için özel boyutlar ayarlama, ses seviyesini ve görüntü hareketini ayarlama gibi özelliklere sahiptir. Ses kesme imkanlarının yanı sıra, seçilen bir parçanın seviyesini ayarlamayı sağlayan amplifiye özelliğini kullanabilirsiniz.

Düzenlemek istediğiniz videonun orijinal dosyası her zaman saklanır. İki dosyayı ayrı bir videoda karıştırmaya devam edebilirsiniz.

Sonuç olarak, Full Video Audio Mixer video ve ses düzenleme yetenekleri açısından başarılı bir programdır. Bir video dosyasından ses dosyasını silme, istediğiniz bir ses dosyasını ekleme imkanı sağlar. Video klipleri ve ses parçaları ile uğraşmayı çok seviyorsanız iyi bir program olduğunu söyleyebiliriz. Neredeyse tüm popüler video ve ses biçimlerini dönüştürmeyi destekler.

Full Video Audio Mixer video ses düzenleyici ve karıştırıcı Windows 10, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Ücretli bir programdır. Aşağıdaki indirme bağlantısı ile ücretsiz olarak deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Programın deneme sürümü hazırlayacağını videolara filigran eklemektedir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Full Video Audio Mixer Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status