Full HD Slayt Gösterisi Yapma Programı

Icecream Slideshow Maker elinizde bulunan resimler ve fotoğraflar ile Full HD slayt yapmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. En sevdiğiniz fotoğraflarla güzel slayt gösterileri oluşturmak bir kaç adım ötede.

Fantezi geçiş efektleri ve arka plan sesleri ekleyerek slaytı daha da canlı hale getirin. Bir kaç dakika içinde müzikli bir multimedya slayt gösterisi oluşturmak için uzman olmanıza gerek yoktur. Sadece fotoğrafları ekleyin, slayt geçişlerini ve geçiş sürelerini ayarladıktan sonra sevdiğiniz bir müziği (mp3 dosyası) ekleyin, dilerseniz kaydetmeden önce önizleme yaparak kontrol edin ve son olarak Create (Oluştur) düğmesine basın ve slaytınız hazır olsun.

Icecream Slideshow Maker programının en çarpıcı özelliği ise 1920×1080 video kalitesine kadar Full HD slideshow (slayt gösterisi) hazırlayabilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız slaytları hemen arkadaşlarınızla veya video sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Icecream Slideshow Maker slayt gösterisi hazırlama programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışır.

icecream-slideshow-maker-son-surum-indir-full-hd-slayt-yapma-programi icecream-slideshow-maker-son-surum-indir-full-hd-slayt-yapma-programi-1

Icecream Slideshow Maker Bilgileri

Son Sürümü: Icecream Slideshow Maker 2.10

Boyutu: 30.41 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Virüs Taraması: 0 / 56

Üretici: Icecream Apps

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Full HD Slayt Yapma Programı – Icecream Slideshow Maker Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status