August 10, 2022


Fresh Paint, Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe boyama uygulamasıdır. Fresh Paint, Microsoft Corporation tarafından geliştirilmiştir. Kaliteli ve güzel araçlar sayesinde Windows Phone telefonda harika çizimler yapın veya fotoğraflar üzerinde bazı düzenleme ve geliştirmeler yapın.

Dokunmatik yüzeyi, fareyi ve ekran kalemi girişini destekleyen, kullanımı kolay kullanıcı arabirimi. Sulu boya, yağlı boya, kurşun kalem, pastel boya ve kalem ile çiz ya da boya. Doğal basınç duyarlılığı, fırça darbelerinin kesin kalınlığının kontrol edilmesine izin verir. Resimleri, fotoğrafları alın ve üzerinde çalışmak amacıyla ilham veren bir resim yakalamak için kameranızı kullanın. Kullanılabilir aktivite paketleri ve renklendirme sayfaları, yeni yetişen sanatçıları eğlendirecek.

fresh-paint-indir-windows-phone

Çizimlerinizi yüksek çözünürlükle bastırın. Çocuklarınızın yaratıcı olmalarına ve hayal güçlerini keşfetmelerine yardımcı olun. Silgi aracı ve geri al düğmesiyle kolayca hataları düzeltin. Tuvalinizdeki tüm boyayı anında kurutmak için fan düğmesini tıklayın. Tablolarınızı önem verdiğiniz kişilerle kolayca paylaşın.

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 4,49 – 103,92 MB

Gerekli sürüm: Windows Phone 10, 8.1, 8

Üretici: Microsoft Corporation

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Fresh Paint İndir (Windows Phone) Ücretsiz Türkçe Boyama Uygulaması" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status