Windows PC için ücretsiz indirme yöneticisi

Fresh Download, internetten dosya, program veya oyun gibi indirmeleri yapmanızı sağlayan ücretsiz bir indirme yöneticisidir. Windows bilgisayarda kullandığınız herhangi bir tarayıcı üzerinden indirme yapmayı daha hızlı ve düzenli yapmak için bu program yardımcı olacaktır. Internet Explorer, Firefox, Opera, Maxthon gibi popüler tarayıcılara dahil olarak tarayıcı dahili indirmeleri yerine geçerek indirme işlemlerini daha kolay ve hızlı yapmayı sağlar.

İnternet hızlı dosya indirmenin mantığı, Internet Download Manager gibi 8 indirme bağlantısı oluşturarak dosyanın veya indireceğiniz her neyse daha hızlı indirir. Program üreticileri her ne kadar indirme hızını 4 kat artıracağını iddia etse de bunun pek mümkün olacağını düşünmüyorum. Ama normal indirmeden daha hızlı olacağı da kesindir. Özellikle Google Chrome kendi indirme yöneticisi çok hızlı bir şekilde indirir. Program zaten Chrome haricinde diğer popüler tarayıcılara entegre olmaktadır.

Dosya indirmelerinizi periyotlara göre yapabilme imkanı, pano görüntülenmesi, sürükle bırak özelliği, antivirüs desteği, proxy sunucuları ile uyumlu çalışabilme özellikleri gibi farklı özellikleri ile kullanımı daha da kolaylaştıran Fresh Download içerisinde bulundurduğu Zip ayrıştırma yazılımı ile de indirilen dosyaları açabilme olanağı sunuyor.

Fresh Download Bilgileri

Sürüm: Fresh Download 8.79

Boyut: 2.05 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Fresh Download Son Sürüm İndir – Ücretsiz İndirme Yöneticisi" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status