August 14, 2022


Track Şarkıları Mp3’e Çevirme Programı

FreeRip-indir-FreeRip (FreeRIP MP3 Converter) track şarkıları mp3 dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe mp3 dönüştürücü programdır.

FreeRIP, ses dönüştürmeye (mp3 converter) yardımcı ücretsiz Türkçe Windows programı. CD, MP3, OGG, FLAC, WAV ve WMA ses formatlarını dönüştürmeye yardımcı olur. Aynı zamanda bir MP3 dönüştürücü, MP3, WAV, FLAC, WAV, OGG, MP3, WMA, MP3 dönüştürebilirsiniz.

FreeRIP, MP3 dosyası ve görüntüleri, videoları, bilgileri ve şarkı sözlerini bulmanıza yardımcı olmak için bir arama menü kısayolu için birden fazla CD parçalarını ripleme yeteneğine sahiptir. FreeRIP sezgisel bir kullanıcı arayüzü vardır; büyük simgeler ve iki parça, parçaları listeler ve ikinci kısmında her parça hakkında spesifik bilgi veren ilk bölünmüş bir ana penceresinde bir araç çubuğu vardır.

CD to MP3 Converter:

FreeRIP seçilen CD parçaları “rip” ve sabit diskinize MP3, WAV, WMA, Ogg Vorbis veya Flac dosyalarını dönüştürür.

FreeRIP  yüksek kaliteli bir CD to MP3 Converter: sıkıştırma parametreleri sağlar. FreeRIP MP3 kodlayıcı varsayılan ayarları bırakın ve büyük sıkıştırma oranı ile yüksek kaliteli MP3 dosyası hazırlayın.

FreeRip son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"FreeRip Türkçe İndir (4.5.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status