August 10, 2022


FreeFixer: İstenmeyen programları kaldırma/silme programı.

FreeFixer, bilgisayarınızda istemediğiniz zararlı veya zararsız tüm yazılımları kaldırmak ve temizlemek için yardımcı olacak ücretsiz program.

FreeFixer adware, spyware, trojanlar, virüsler ve solucanlar gibi potansiyel olarak istenmeyen yazılımları silmek için yardımcı olacak bir genel amaçlı ücretsiz PC temizleme aracıdır. FreeFixer yazılımı, istenmeyen izler bırakma görünen ya da bilinen bir geçmişe sahip yerlerde çok sayıda tarama yapar.

FreeFixer istenmeyen yazılımların kalıntılarını temizlemeyi de sağlar. Bilgisayarınızda çalışacak programları, bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda çalışan programları, tarayıcınızın eklentileri, ana sayfa ayarı vb içerir.

FreeFixer istenmeyen yazılımların ne olduğunu bilmiyor, bu yüzden tarama sonucu sunulur ve bazı ayarları varsayılan değerlerine geri yüklme gerekiyorsa bazı dosyaları kaldırılır ve gerektiği takdirde karar size kalmıştır. Lütfen dikkatli olun! Eğer meşru bir dosya silerseniz bilgisayarınıza zarar verebilir. Ayrıca tarama sonuçları günlük olarak kaydedilir.

FreeFixer Ekran Görüntüsü

FreeFixer indir

FreeFixer Bilgileri

Son Sürüm: FreeFixer 1.10

Boyutu: 2.48 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: FreeFixer

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"FreeFixer 1.10 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status