Free HD Video Converter Factory: HD Video Dönüştürme

Free HD Video Converter Factory, HD videoları dönüştürme veya herhangi bir formatta ve taşınabilir, konsol oynatıcılar için kullanabileceğiniz ücretsiz HD video dönüştürme programıdır. M2TS, MKV, AVCHD, HDTV BDAV ve MPEG-TS ve daha fazla HD video formatını dönüştürmeyi sağlar. Buna ek olarak, aynı zamanda iPad, iPod, iPhone, Apple TV, PS3, PSP, Xbox, Zune, PDA, Blackberry, Nokia, Android, Zen gibi taşınabilir ve konsol oynatıcılar için hem de tüm High Definition ve HD-Kamera videoları dönüştürmeyi destekler. Yani kısacası tüm cihazlar için HD video dönüştürme yapabilirsiniz.

Free HD Video Converter Factory programını diğer özelliklerine bakacak olursak; video formatından HD / SD video ve ses formatına dönüştürme, önceden ayarlı video dönüştürme profillerinden faydalanabilirsiniz, diğer HD video dönüştürme programlarına göre 6X kat daha hızlı dönüştürme imkanı sunuyor. Ayrıca program tamamen ücretsizdir. Herhangi bir kısıtlama yer almıyor. Ömür boyu bedava olarak kullanabilirsiniz.

free-hd-video-converter-factory

Free HD Video Converter Factory programı ile MKV, MP4, AVI, HD, H264, MTS, H265, iPad, iPhone, Android formatlarında videolar elde edebilirsiniz. Program 4K video, H265, VP9, MKV, MP4, AVI, H264, MTS, M2TS, FLV, SWF, HTML5, WEBM, TOD, VOB ve diğer video formatları destekler.

Son Sürüm: Free HD Video Converter Factory 8.0

Boyutu: 39.58 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 64 bit

Üretici: WonderFox Soft, Inc

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Free HD Video Converter Factory 8.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status