August 15, 2022


Free Download Manager: IDM Alternatifi İndirme Yöneticisi

free-download-manager-indir-Free Download Manager, internetten her türlü dosya indirmek için IDM alternatifi olarak kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz ve Türkçe indirme yöneticisidir. Program tarayıcılar ile kolay bir şekilde entegre olur, tarayıcı üzerinden indirmeler için her şeyi kolaylaştırır.

Free Download Manager, güçlü, kolay kullanımlı ve tamamen ücretsiz bir indirme hızlandırıcısı ve internet indirme yöneticisi (download manager). Program tüm tarayıcılar ile entegrasyon (Internet Explorer, Firefox, Opera, Safari ve Google Chrome), RapidShare indirme desteği, BitTorrent desteği, trafik kullanım ayarlayarak, kırık İndirme duraklatma ve daha fazlasını içerir.

Free Download Manager, etkileyici özellikleri tek bir pakete yerleştiren ücretsiz bir IDM alternatifi programdır. İnternetten çok sayıda dosya indiriyorsanız, Free Internet Download Manager zamanınızı daha iyi kullanmanıza yardımcı olabilir. Aslında, birçok rutin ve hatta o kadar rutin olmayan görevleri otomatikleştirerek zamandan tasarruf sağlayabilir. Elbette, bir kerede bir URL’yi karşıdan indirebilir, ancak bunu kendiliğinden kapanacak ve verdiğiniz kriterlere göre indirilecek şekilde de ayarlayabilirsiniz.

İnternetten her türlü dosyayı indirin

Ücretsiz IDM programı internetten her türlü dosyayı indirir. Hatta Adobe Flash videolarını destekler ve diğer akışlı web sitelerinden videolar indirmek için kullanılabilir. Ayrıca indirilen dosyaları kategorilerine göre yerleştirir. Örneğin, JPEG’ler otomatik olarak tanınabilir ve tanımladığınız bir resim klasörüne yönlendirilebilir.

Tetikleyicileriniz de daha karmaşık olabilir, böylece yüklemeler yalnızca dosya türü dışında faktörlere dayalı olarak yönlendirilir. Başka bir düzgün yönü, yüklemeleri aynı şekilde işleme yeteneğidir. Yüklemeler genellikle IDM’ler tarafından göz ardı edilir ve bir web sitesine veya web hizmetine çok fazla dosya yüklerseniz çok yararlıdır.

Free Download Manager Türkçe Yama: Türkçe Dil Desteği İndir

Free Download Manager Bilgileri

Boyutu: 40.66 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Free Download Manager 32 Bit İndir

Free Download Manager 64 Bit İndir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • mehmet
    18 Ekim 2014

    İi

"Free Download Manager Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status