October 5, 2022


Windows Bilgisayar ile Fraktal Görseller Yaratın

En bilinen fraktal işlevlerden bazılarını oluşturmanıza olanak tanıyan bir uygulama. Fraktal deneyiminizi daha da geliştirmek için bir çok seçenekle birlikte geliyor. Kullanımı kolaydır ve kurulum gerektirmez.

Fraktal Zoomer, 100’den fazla yerleşik fraktal işlevden fraktal görüntü oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Özel veya rasgele renk düzenleri kullanabilir, uçak dönüşümleri seçebilir ve benzersiz fraktal tasarımlar oluşturmak için birkaç görüntü filtresi uygulayabilirsiniz. Bununla birlikte, renk düzenleri ile oynamaya başlayınca ve fraktal alanları derinleştirirken, gerçekten benzersiz fraktal kompozisyonlarla tamamen yeni boyutlar açılacaktır.

Seçeneklerin çoğu matematiksel formüllere dayanmaktadır, dolayısıyla onlarla aşina değilseniz, neyin ortaya çıktığını görmek için farklı seçenekleri denemeye başlamalısınız. Sevdiğiniz bir fraktal görüntüyü bulduktan sonra onu bir proje (.dat) dosyası olarak kaydedebilir veya bitmap dosyası olarak dışa aktarabilirsiniz.

Bunların dışında diğer özellikleri ise; 120’den fazla fraktal fonksiyonlar, düzlem dönüşümleri, renk seçenekleri, resim filtreleri, yörünge izleme, 3 boyutlu yükseklik haritası, daha hızlı hesaplama için sınır izleme algoritması kullanır. Kullanıcı formülleri, alan boyama ve kutupsal projeksiyon koordinatları gibi daha bir çok özellik ile donatılmış.

Fractal Zoomer Sistem Bilgileri

Boyut: 7.85 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Fractal Zoomer İndir – Fraktal Görüntüler Oluşturma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status