September 29, 2022


Ücretsiz Mozaik Resim, Fotoğraf Oluşturma Programı

Foto-Mosaik-Edda kendi bilgisayarınızdan mozaik , resim oluşturmak için olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Bilgisayarınızda mevcut olan bir resmi mozaik haline getirebilirsiniz. Foto-Mosaik-Edda fotoğrafları analiz eder ve sonra mozaik fotoğraf oluşturmak için çizilmiş olan bir veya daha fazla veritabanı ekler.

Foto-Mosaik-Edda, kendi bilgisayarınızdan fotoğrafların mozaik resimlerini oluşturmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır. Fotoğraf mozaik resmi, uzaktan bakıldığında yeni bir resim ortaya çıkarmak için birbirine karışacak şekilde birbirine takılı küçük fotoğraflardan oluşur.

Fotoğraf mozaik resmi oluşturmak için, koleksiyonunuzdan, örneğin son tatilinizde veya ailenizle birlikte olan dijital fotoğrafları kullanabilirsiniz. Foto-Mosaik-Edda fotoğrafları analiz eder ve daha sonra fotoğraf mozaiğini oluşturmak üzere çizildikleri bir veya daha fazla veritabanına ekler.

Ücretsiz kullanım için Foto-Mosaik-Edda Standard versiyonu kullanın ve oluşturduğunuz resimler üzerinde hiçbir kısıtlama yoktur. Standart sürüm kolayca bir fotoğraf mozaik resim oluşturmak için ihtiyacınız için gerekli tüm temel fonksiyonları sunuyor.

Foto-Mosaik-Edda programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 1.53 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Foto-Mosaik-Edda İndir (Windows) Mozaik Fotoğraf Yapma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status