August 14, 2022


Format Factory – Medya Converter

Format Factory ücretsiz, bedava medya (video,müzik, resim) converter, medya dönüştürücü programıdır. Format Factory MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF video, MP3, WMA, AMR, OGG, AAC, WAV müzik, JPG, BMP, PNG, TIF, ICO, GIF, TGA resim formatlarını destekler.

Ayrıca DVD ripleme özelliği ile de bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz DVD filmleri çok kolay bir şekilde ripleyebileceksiniz. Sahip olduğu özellik ile MP4 için iPod/iPhone/PSP format desteği de sunmaktadır. RMVB kaynak dosyaları desteği de mevcuttur.

Format Factory Kullanıcı Özelliği:

Bütün popüler video, ses, resim formatlarını çevirebilir. Taşınabilir veya mobil cihazlar için uygun formatlara dönüştürmek mümkündür. Bozuk video ve ses formatlarını onararak kullanmanızı sağlar. Bu sayede bilgisayarınızda bulunan veya internetten indirdiğiniz eski müzikleri gözden çıkarmanız gerekmez.

Multimedya dosyasının boyutunu düşürebilir. Bu sayede bilgisayarınızda daha çok müzik ve video depolayabilirsiniz. iPhone, iPod için multimedya dosya desteği. En popüler cihazlara uygun dönüştürme yapmayı destekler. Resim dönüştürme, yakınlaştırma desteği vardır. DVD ripleme desteği sayesinde DVD’lerdeki müzk ve videoları bilgisayara taşıyabilirsiniz.

Not: Bazı anti-virüs yazılımları virüs bildirebilir, Format Factory hiçbir zararlı kod içermez.

Boyutu: 45.31 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

4 Yorum yapıldı

 • 8 Eylül 2012

  mükemmel yapanın ellerine kollarına saglık

 • 27 Eylül 2012

  very good

 • 11 Ekim 2012

  cok güzel

 • 9 Nisan 2013

  süper

"Format Factory 2.90 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status