Windows için İki Klasörü Bir Klasörde Birleştirme Aracı

Folder Merger Windows cihazlar indirerek farklı klasörleri tek bir klasörde birleştirin. Folder Merger (Klasör Birleşimi) klasör yapısını koruyarak farklı klasörlerin içeriğini tek bir klasöre birleştirmek için kullanılan ücretsiz bir araçtır.

Kullanıcı dostu basit arayüzü size kolay bir kullanım imkanı sunacak. Kaynak klasörü seçerek başlayın ve dosyaları alması gereken hedef klasörü belirtin. Kaynağın klasör yapısını korumayı veya kaynaktan gelen tüm dosyaları hedef klasörün köküne birleştirmeyi seçebilirsiniz. Diğer özellikler arasında, dosyaları aynı dosya adları için ada veya uzantıya ve çakışma çözünürlüğüne göre filtreleme seçeneği bulunur.

Program nasıl çalışır?

Önce, içeriği birleştirme yapmak istediğiniz alt klasörler “Kaynak klasörü ekle” ya da programı başlatıcı (yönetici değil) olarak başlatırken kaynak klasörler listesinde sürükle ve bırak işlevini kullanarak ekleyin. Ardından, dosyalarınızı “Göz At” ile birleştirmek istediğiniz hedef klasörü seçin. Ardından, birleştirme türünü, uygulanacak filtreleri ve özdeş kaynak ve hedef dosya adlarındaki değiştirme yöntemini seçin. Son olarak, klasör birleştirme işlemini başlatmak için “Birleştir” düğmesini tıklayın.

NOT: Programı kullanabilmek için NET Framework 4.0 gereklidir.

Aşağıdaki resimde bir birleştirme örneğini görebilirsiniz.

Folder Merger sistem bilgileri:

Boyut: 193 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Folder Merger Ücretsiz İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status