August 10, 2022


Ücretsiz klasör simgelerini değiştirme programı

Windows için ücretsiz bir eklenti, önemli bilgileri bir “bir bakışta” anlatan bir arama yapmak için renk kodlu simgelerle klasörler işaretlemenizi sağlar. Klasör simgeleri standart Windows yöntemini kullanarak özelleştirilebilir, ancak Folder Marker Free ile bir klasörün sağ tıklama menüsünden anında yapabilirsiniz. Dolayısıyla, ek diyaloglardan geçmeye veya Folder Marker Free’yi kendiniz çalıştırmaya gerek yoktur. İşaretlemek istediğiniz klasörü seçin, simgesini sağ tıklayın ve açılır menüden renklerle kodlanmış bir simge seçin. Simgeye aynı anda klasör atanacaktır.

Aynı basitlikle, birkaç klasörü işaretleyebilirsiniz. Fareyle bir grup klasör seçin ve sağ tıklama menüsünden yeni bir simge atayın. Bir başka harika seçenek, Folder Marker seçtiğiniz on simgeyi ekleyebilen ve bunları varsayılan simgelerle birlikte işaretleme işlevinde kullanma olanağı sunar. Program, ICO, ICL, EXE, DLL, CPL veya BMP de dahil olmak üzere geniş bir dizi dosya formatlarından bir klasöre simgeler atayabilir.

folder-marker-free-son-surum-indir-klasor-ikonlarini-degistirme-programi

Folder Marker Free bir tıklama ile bir klasör simgesini değiştirebilir. Bir klasöre (iş dosyaları, önemli dosyalar, geçici dosyalar ve diğer klasörler) ait bilgi türüne göre, klasörleri öncelik (yüksek, normal, düşük), işin tamamlandığı derecede (tamamlanmış, yarım bitmiş, planlanmış) kalsördeki bilgilerin türüne göre işaretleyebilir. Ayrıca bu program ile bir klasörün rengini değiştirebilirsiniz. Klasörlerdeki bir açılır menüdeki klasör simgelerini değiştirir. Bir klasörü işaretlemek için, programı çalıştırmanız bile gerekmez. Folder Marker Free menüsü uygun kategori alt menüler içerebilir.

Klasör simgesini değiştirmek için ücretsiz bir program arıyorsanız Folder Marker Free programı faydalı olacaktır. Kolayca klasör ikonlarını değiştirmek için yardımcı olacaktır.

Folder Marker Free Bilgileri

Sürüm: Folder Marker 4.2

Boyut: 4.33 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Folder Marker Free Son Sürüm İndir – Klasör İkonlarını Değiştirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status