August 13, 2022


Dosya Şifreleme ve Gizleme Programı

Folder Lock veri güvenlik ihtiyaçları için tam bir güvenlik çözümdür. PC, taşınabilir diskler ve kişisel dosyalarınız çeşitli şekillerde koruma yapmanızı sağlar ve çevrimiçi depolama korumalı dosyaları isteğe bağlı yedekleme sunar. Kişisel dosyalarınızı, klasörlerinizi ve sürücülerinizi kilitleyin, şifreleyin, parçalayın, senkronize edin ve yedekleyin.

Folder Lock, dosyaları, klasörleri ve sürücüleri parola korumanıza olanak tanır; Önemli dosyalarınızı şifreleyin, onları gerçek zamanlı olarak yedekleyin, taşınabilir sürücüleri koruyun, dosyaları ve sürücüleri parçalayıp geçmişini temizleyin. Folder Lock, 45 milyondan fazla kullanıcısıyla en çok indirilen dosya güvenlik uygulamasıdır. 32-bit ve 64-bit Windows 10, 8, 7, Vista, XP’de çalışır.

Folder Lock 256-bit şifreleme kullanarak önemli dosyalarınızı şifrelemenize izin verir, yedi (7) güvenlik araçları ve mükemmel bir kombinasyonu ile birlikte geliyor; online depolama gerçek zamanlı olarak yedekleme ve her hangi bir taşınabilir cihazda saklamanıza izin verir. Folder Lock şifre güvenliği, gizli mod, hack güvenliği ve otomatik koruma dahil olmak üzere daha önce duyulmamış bir ek güvenlik ayarları ile birlikte geliyor.

Dosyaları gizleyin ve şifreleyin

Dosyalarınızı gizlemek için Folder Lock programının sol üst köşesinde bulunan ‘Klasörleri Kilitle’ düğmesine tıklayın. Şimdi, açılır menüyü görüntüleyecek olan ‘Kilitlenecek öğeleri ekle’ düğmesine tıklayın. Bu menüden dosya (lar) eklemek için klasör (ler) ekleme ve sürücü (ler) ekleme seçeneğine sahipsiniz. Bu Folder Lock seçeneğini kullanarak, resimleri gizleyebilir, videoları gizleyebilir, PDF belgelerini gizleyebilir, elektronik tablolarını gizleyebilir, kelime dosyalarını gizleyebilir ve başka birçok dosya biçimini gizleyebilirsiniz.

Dosyaları şifrelemek için bir dolap oluşturmanız gerekir. Bir dolap oluşturmak için, sol üst köşede bulunan ‘Dosyaları şifrele’ düğmesine tıklayın, ardından ‘Dolap Oluştur’ düğmesine basın, dolap için bir etiket atayın, dolabınız için bir şifre oluşturun ve sonunda dolabınızı kişiselleştirin ve türünü seçin ve boyut. Buradan dosyalarınızı şifrelemek için sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Bu seçenek, resimleri kilitlemek ve şifrelemek, videoları şifrelemek, belgeleri şifrelemek, klasörleri şifrelemek, elektronik tablolarını şifrelemek, excel dosyalarını şifrelemek, kelime dosyalarını şifrelemek ve şifrelemek istediğiniz diğer dosya formatlarını sağlayacaktır.

Folder Lock veri güvenliği için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biridir. Ücretsiz deneme sürümünü indirin ve kullanın. Eğer programdan memnun kalırsanız deneme sürümü bittikten sonra programı satın alabilirsiniz.

Folder Lock Bilgileri

Sürüm: Folder Lock 7.6.4

Boyut: 10.42 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Folder Lock Son Sürüm İndir – Dosya Şifreleme ve Gizleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status