August 14, 2022


Folder Lock: Dosya Şifreleme ve Güvenlik Programı

Folder Lock veri güvenlik ihtiyaçları için tam bir güvenlik çözümdür. PC, taşınabilir diskler ve kişisel dosyalarınız çeşitli şekillerde koruma yapmanızı sağlar ve çevrimiçi depolama korumalı dosyaları isteğe bağlı yedekleme sunar. Folder Lock 256-bit şifreleme kullanarak önemli dosyalarınızı şifrelemenize izin verir, yedi (7) güvenlik araçları ve mükemmel bir kombinasyonu ile birlikte geliyor; online depolama gerçek zamanlı olarak yedekleme ve her hangi bir taşınabilir cihazda saklamanıza izin verir.

Folder Lock şifre güvenliği, gizli mod, hack güvenliği ve otomatik koruma dahil olmak üzere daha önce duyulmamış bir ek güvenlik ayarları ile birlikte geliyor.

Hızlı Şifreleme: Folder Lock ile artık her zamankinden daha hızlı dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz.

Otomatik Yedekleme: Folder Lock 7 isteğe bağlı olarak şifrelenmiş dosyaları değiştirmek veya erişmeye devam ederken otomatik olarak şifreler tüm dosya ve klasörleri yedeklemeyi sağlar.

Ek Güvenlik: Kullanıcılar artık, gerçek taşınabilir güvenlik, uygulama düzeyinde şifre güvenliği seçenekleri, parçalı dosyaları etkinleştirmek, geçmişi temizleme, otomatik olarak uygulamaları koruyabilirsiniz. Hack ve yanlış şifre girişini engelleyebilirsiniz.

Folder Lock son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Folder Lock 6.3.5 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status