October 5, 2022


Evrensel Veritabanları için Windows SQL Sorgu Aracı

FlySpeed ​​SQL Query ile verileri özelleştirilebilir form görünümünde tarayabilir ve düzenleyebilir, verileri hızlı bir şekilde bulabilir ve filtreleyebilir, ana detay görünümleri oluşturabilirsiniz.

Görsel sorgu tasarımcısı hem sürükleyip bırakarak yeni SQL sorguları oluşturabilir hem de hazır soruları görsel olarak gösterir. SQL sorgu analizi, oluşturma ve değiştirme işlemlerini çok daha basit hale getirir. FlySpeed ​​SQL Query’i kullanarak parametreleştirilmiş sorgular oluşturabilir ve yabancı anahtarlar aracılığıyla bağlantılı tablolardan verileri tarayabilirsiniz.

Çoğu sorguyu basitçe tablo ve alan adlarını seçerek oluşturabilirsiniz ve program sizin için sorgu kodunu oluşturacaktır. Söz dizimini vurgulama ve kod tamamlama özelleştirilebilir kod düzenleyicisi kullanarak sorguyu daha da düzenleyebilirsiniz. Diğer özellikleri arasında, sonuçların düzenlenmesi, Excel, Metin, CSV ve XML formatına aktarım, PDF olarak dışa aktarma için özelleştirilebilir raporlar ve daha fazlası için destek bulunur.

Kısaca özetlersek bu Windows uygulaması tüm modern veritabanı sunucularına bağlanır ve tüm popüler masaüstü veritabanları ve ofis dosya formatları (CSV, Excel) ile çalışır. FlySpeed ​​SQL Query çoğu yerel veya uzak veritabanı sunucusuna yerel bağlantıları destekler.

FlySpeed SQL Query sistem bilgileri:

Boyut: 16.5 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"FlySpeed SQL Query İndir Windows" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status