August 15, 2022


iPhone, iPad için Ücretsiz Video Hazırlama Uygulaması

iPhone, iPad için Flipagram bir kısa video hazırlama uygulamasıdır. Ücretsiz bu program sayesinde sizde harika kısa videolar oluşturarak hem Flipagram kullanıcıları ile hem de sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. 15 farklı filtre özelliği sayesinde ister kendi fotoğraf galerinizden, albümleriniz arasından yada Facebook, Instagram gibi sosyal medya aracılığı ile fotoğraf seçimi yaparak popüler videolar hazırlamaya çalışın.

Hazırlayacağınız videolar için sadece fotoğraf ve müzik yeterli olacak. Fotoğraflarınızı seçin, müziklerinizi ayarlayın ve metinler ekleyerek kendinizi videolar ile anlatın.

flipagram-iphone-ipad

Flipagram ile en iyi videoları hazırlamaya çalışın. Çünkü en iyi videoları hazırlayıp Flipagram’da paylaşın. Paylaşacağınız videolar kullanıcılar tarafından beğenme ve yorum alırsınız, ayrıca editörler hazırlanan videolar arasından yaratıcı veya ilham verenleri sürekli aramaktalar.

Video hazırlamak oldukça kolay. Yapmanız gereken 3 işlem var.

  1. İlk önce fotoğraflarınızı seçin.
  2. Sonra müzikleri ekleyin, zamanlamayı ayarlayın, havalı filtre ve metin koyun.
  3. Sonra da Instagram, Facebook, Twitter, YouTube, Vine, Tumblr, Email, Text, Pinterest, WhatsApp veya LINE’de paylaşın.

 Flipagram (iPhone / iPad) Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 74.3 MB

Gerekli sürüm: iOS 8.0 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Flipagram İndir (iPhone / iPad)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status