October 5, 2022


Android için Ücretsiz Kısa Video Oluşturma Uygulaması

Android için Flipagram size kısa videolar oluşturabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Kısa videolar oluşturabilmek için fotoğraflarınız ve sevdiğiniz müzikleri kullanın. Hazırlayacağınız videoları diğer Flipagram takipçileri ile paylaşın ve ne kadar güzel videolar hazırladığınızı gösterin.

En popüler paylaşılmış olan flipagramlara göz atabilir ve bütün dünyadan en çok ilgi çeken kullanıcılar ve hikayeleri keşfedebilirsiniz. Flipagram ile ünlü biri olabilirsiniz. Kendinizi tanıtan videolar hazırlayın ve yayınlayın. Editörler her geçen gün büyüyen Flipagram’da yaratıcı ve ilham verecek videolar aradığından sizde böyle videolar hazırlamaya gayret gösterin.

flipagram-indir-android

Flipagram videoları hazırlama oldukça kolay ve eğlenceli. 3 adımda etkileyici videolar hazırlayabilirsiniz.

  1. İlk önce fotoğraf albümünüzde veya Facebook gibi sosyal medya’dan fotoğrafları seçin.
  2. Daha sonra sevdiğiniz müzikleri ekleyip zamanlamayı ayarlayıp havalı filtre ve yazılar bırakarak hikayenizi anlatmaya başlayın.
  3. Flipagram yada Instagram, Facebook, Twitter, YouTube, Vine, Tumblr, Email, Text, Pinterest, WhatsApp veya LINE gibi sosyal medya da paylaşın.

Son olarak videolarınız için beğenme ve yorum alabilir, kullanıcı ve editörlerin seçtikleri videoları keşfedebilir, 15 etkileyici filtreden yararlanabilir, popüler müzik kliplerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Flipagram (Android) Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: Cihaza göre değişir

Gerekli sürüm: Cihaza göre değişir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Flipagram İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status