August 14, 2022


FlashGot: Ücretsiz Dosya İndirme Programı

FlashGot, internetten dosya indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz indirme yöneticisi eklentisidir. İsterseniz bir çok dosya indirme programını (Flashget, DAP…) Firefox ile etkinleştirebilir ya da Firefox’un kendi dosya indirme yöneticisini kullanabilirsiniz. İndirmek istediğiniz dosya linklerini seçip, sağ tıklayıp; “Seçilenleri FlashGot ile indir” demeniz yeterli olacaktır.

FlashGot ile FireFox tarayıcınızdaki indirme linklerini dilediğiniz harici download yöneticisi (Flashget vb.) programıyla indirebilirsiniz. Eklentinin en göze çarpan özelliklerinden biri ise toplu bir şekilde dosya indirme imkanı sunması. İndirmek istediğiniz linkleri toplu bir şekilde seçip, sağtıklayıp indirmeniz mümkün.

FlashGot ile FireFox tarayıcınızdaki indirme linklerini dilediğiniz harici download yöneticisi (Flashget vb.) programıyla indirebilirsiniz. FlashGot plugini şu an FlashGet, Free Download Manager, Fresh Download, GetRight, HiDownload, InstantGet, Internet Download Accelerator, LeechGet, Mass Downloader, Net Transport, NetAnts, ReGet, Star Downloader, TrueDownloader, WellGet yazılımlarını desteklemektedir.

FlashGot Bilgileri

Son Sürüm: FlashGot 1.5.6.13

Boyutu: 392 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"FlashGot Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status