FlashGet – Ücretsiz en iyi indirme yöneticilerinden biri

Daha hızlı indirme ve indirilen dosyaları daha kolay yönetmek ister misiniz? FlashGet tam da aradığınız program. FlashGet %100 ile % 500 daha hızlı indirme artışı için, aynı anda her bölümü indirirken, indirilen dosyaları bölebilirsiniz. FlashGet dünya üzerinde en yüksek internet kullanıcı sayısına sahip, lider ve oldukça hızlı indirme yöneticisidir. Downloadlarınızı hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayan bu program, yeni eklenen özelliklerle kullanıcılarının tercihlerinden vazgeçmemelerini sağlayacak gibi gözüküyor.

Bilgisayarınıza internet üzerinden başlattığınız dosya indirme işlemlerine kaldığınız yerden devam etme özelliği barındıran bu ücretsiz yazılım MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation) tekniğini kullanmakta. Bir çok değişik protokol (HTTP, HTTPS, FTP, BT, MMS, MMST, RTSP) desteği barındıran program çok güzel dökuman yönetim özelliklerine sahip.

FlashGet bu özellikleri sunar: Sistemi yavaşlatmaz, bu yüzden sistem kaynaklarının kullanımını geliştirir. İndirilen dosyaları taramak için otomatik olarak anti-virüs çağırır. Hiçbir casus yazılım veya kötü amaçlı yazılım içermez. Hızlı ve istikrarlı indirme yapabilirsiniz. HTTP, FTP, Bittorrent, eMule ve diğer protokolleri destekler. Güçlü dosya yönetimi özelliği.

Internet Download Manager alternatifi ücretsiz bir download yöneticisi arıyorsanız FlashGet programını denemenizi tavsiye ederiz.

FlashGet Bilgileri

Sürüm: FlashGet 3.7.0.1220

Boyutu: 7.66 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"FlashGet Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status