August 13, 2022


Mac için fotoğraf albümü ve slayt oluşturma programı

Flash Slide Show Maker for Mac, bir flash fotoğraf albümü ve slayt oluşturmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir programdır. Flash Slideshow Maker ile kolaylıkla arka plan müzik ve özel geçiş efektleri, mükemmel bir Flash slayt gösterisi olarak görüntü klasörü yapabilirsiniz.

Flash Slideshow Maker SWF çıkış biçimi olarak dosya ile animasyonlu fotoğraf slayt gösterisi yapmak için bir Flash Album Creator programıdır.Flash Slide Show Maker Macromedia Flash dosya biçimi (SWF) kendi ana, senin blog veya kendi web yükleme gönderme Aileniz ya da arkadaşlarınızla  anları paylaşabilirsiniz ve dijital fotoğraf koleksiyonuna dönüştürebilirsiniz.

flash-slide-show-maker

Kullanımı çok kolaydır, yeni bir proje oluşturup sadece resimleri seçiyorsunuz. Bir sonraki aşamada albümün adını, boyutlarını, resimler arası geçiş sürelerini, sayfa görünüş şeklini ve resimler arası geçiş efektlerini seçip, arkaplana müzik koymak isterseniz müziğinizi de ekliyor, kaydedeceğiniz yeri seçip “Publish Now” tuşuna basıyorsunuz. İşte fotoğraf albümünüz hazır, dilerseniz siteniz de kullanın, dilerseniz cdye yazdırın. Tek olumsuz yönü flash dosyasına kendi copyright linklerini eklemesi.

Flash Slide Show Maker 5.20 programının deneme sürümüdür. Deneme süresi bittikten sonra programı satın almanız gerekir. Program Mac OS X sistemler içindir. Windows sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Flash Slide Show Maker İndir (Mac)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status