August 14, 2022


Müzik yapma ve ses stüdyo programı

FL Studio 12 komple bir yazılım müzik üretim ortamı veya Dijital Ses İş İstasyonu (DAW). 18 yıldan uzun süren yenilikçi gelişmeleri temsil eden profesyonel kalitede müzik bestelemek, düzenlemek, kaydetmek, düzenlemek, karıştırmak ve yönetmek için tek bir pakette ihtiyacınız olan her şey var. FL Studio şu anda dünyanın en popüler DAW’lerinden biridir ve en yaratıcı sanatçılar tarafından kullanılmaktadır.

FL Studio’yu satın almak sizi en son sürüme getirmekle kalmaz, gelecekteki FL Studio güncellemelerini de ücretsiz yapabilirsiniz. Kullandığınız herhangi bir ekran boyutu veya çözünürlüğü, FL Studio her zaman sığar. Çoklu dokunma özelliği vardır. Yeni kategori sekmeleri ve sağ tıklamayla içeriği silmek için yeteneği.

fl-studio-son-surum

FL Studio 12, programın tüm pencerelerini ayırmanızı sağlar. Adım sıralayıcı ana pencereden ayrılabilir. Menü çubuğu gizli olabilir.

FL Studio 12’yi çoklu dokunmatik bir monitörle kullanın ve parmaklarınızla daha fazlasını yapın. Mixer kontrolörünüzü bir dokunmatik ekranla değiştirmeyelim. Kendi özelleştirilmiş denetleyicilerinizi anında oluşturmak için Gösterge Tablosu eklentisini kullanın.

FL Studio ile her türlü müzik yapmak mümkündür. Müzik ile uğraşanlar için ve özellikle DJ olmak isteyenler için etkili bir program. Ses stüdyosu ortamı sunan program ile ses kaydı yapabilir, ses efektleri ile daha etkili müzikler oluşturabilir, mix ve remix yapmak gibi daha bir çok harika araçlar içermektedir.

FL Studio Bilgileri

Sürüm: FL Studio 12.4

Boyut: 640 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: Image-Line Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 3 Temmuz 2018

    ban müzki yapcmi

"FL Studio Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status