August 15, 2022


Firefox/Opera İçin Adobe Flash Player

Adobe Flash Player başlıca işletim sistemleri, tarayıcılar, cep telefonları ve mobil cihazlar arasında güçlü ve tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlayan yüksek performanslı, hafif bir uygulama. İnternet ortamında video, müzik vb. Flash uzantılı dosyaların görünümünü sağlayan ücretsiz uygulama.

Adobe Flash Player son versiyonu Flash oynatıcısı ile internet tarayıcınızda flash eklentisi olacak. Ve bu sayede web tabanlı animasyonları, oyunları veya flash desteği gerektiren tüm uygulamaları çalıştırabileceksiniz. Küçük boyutu, kolay indirme ve kurma imkanı sunması ile de çok kısa bir sürede Flash Player desteği gerektiren her türlü uygulamayı çalıştırabileceksiniz.Mükemmel internet deneyimleri yaşamak istiyorsanız ve sitelerdeki görselliği tatmak istiyorsanız Flash Player‘ın bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.

Flash video, içerik ve tam ekran modu ile uygulamalar ile Immersive deneyimleri. Gelişmiş sıkıştırma teknolojisi ile düşük bant genişliği, yüksek kaliteli video. Yüksek sadakat gelişmiş metin işleme motoru kullanarak metin. Blur için filtreler ile gerçek zamanlı dinamik efektler, DropShadow, Glow, Bevel, Gradient Glow, Gradient Bevel, Deplasman Haritası, Konvolusyon ve Renk Matris. Ek görüntü formatları: GIF, Progressive JPEG ve PNG.

Boyut: 1.14 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

3 Yorum yapıldı

 • ekin
  5 Şubat 2012

  […] Firefox/Opera İçin Adobe Flash Player 10.2.152.26 sürümü İndir […]

 • ekin
  5 Şubat 2012

  […] Firefox/Opera İçin Adobe Flash Player 10.2.152.26 sürümü İndir teşekkürleeeer

 • seyfi
  2 Haziran 2012

  güzel

"Firefox/Opera İçin Adobe Flash Player İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status