Windows için Ücretsiz Dosya Şifreleme Programı

FinalCrypt, veri şifrelemeye geleneksel şifreleme yazılımlarından daha güvenli bir yaklaşım sunan Java tabanlı bir dosya şifreleme programıdır. Bir şifre veya küçük bir şifre kullanmak yerine, FinalCrypt, veri dosyanızdaki bitleri şifre dosyanızdaki benzersiz bit desenleriyle değiştirmek için daha büyük bir şifre dosyası (örneğin, yalnızca erişebileceğiniz benzersiz bir kişisel fotoğraf veya video) kullanır. Bir süper bilgisayarın şifrelemeyi kırması için kişisel fotoğrafınızın veya videonuzun gerçek bir kopyasını rastgele yeniden oluşturabilmesi gerekir, ki bu gerçekçi bir şekilde imkansızdır.

Herhangi bir tür dosyayı şifre dosyası olarak kullanabilirsiniz, ancak benzersiz bir fotoğraf veya video kullanmak daha pratik bir yaklaşımdır, çünkü verilerin şifresini çözmek için hangi dosyayı kullandığınızı hatırlamanız gerekir.

FinalCrypt arayüzü çok basit, solda şifrelemek istediğiniz dosyayı ve sağda şifreleme dosyasını seçin. “Şifrele” düğmesini tıkladığınızda dosyanız bir .bit uzantısıyla şifrelenir. İşlemde orijinal dosya silinir.

FinalCrypt Sistem Gereksinimleri:

Boyut: 49.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: FinalCrypt

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"FinalCrypt 32 / 64 Bit İndir (Windows 7, 8, 8.1, 10)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status