August 14, 2022


Ücretsiz Dosya Boyutunu Küçültme Programı

İnternette milyonlarca dosya dolaşıyor. Bir dosyayı bir yerden bir yere göndermek veya bulut depolama alanlarına dosyaları yüklemek gerekebiliyor. Dosya boyutu ne kadar küçük olursa olsun upload edilmesi veya başkaları ile paylaşmak o kadar kolay olur.

Dosya arşivleme veya sıkıştırma programları sayesinde dosya boyutu zaten önemli ölçüde azaltılır. Ama büyük dosyalar için dosya sıkıştırma programları da fayda sağlamayabiliyor. Bu nedenle ekstra bir program gerekiyor. File Optimizer dosya boyutunu küçültme için geliştirilmiş ücretsiz muhteşem bir programdır.

File Optimizer programı neden mükemmel? Çünkü bu ücretsiz program neredeyse tüm dosya formatlarının boyutunu küçültmeyi sağlıyor. Aklınıza gelecek en önemli dosya formatlarını destekliyor.

File Optimizer programı; BMP, DIB, DLL, BPL, DRV, LZL, SYS, CHM, CHS, CHW, DOC, DOT, FPX, MDB, MDT, MIX, MPD, MPP, MPT, MSI, MSP, MST, ONE, OST, PPS, PPT, PUB, PUZ STICKYNOTES, SNT THUMBS, DB, VSD, VST, VSS, XL, XLC, XLM, XLS, XLW, XSF, XSN, EXE, SCR, GIF, GZ, TGZ, SVGZ, JNG, JPG, JPEG, MNG, MP3, OBJ, O, LIB, A, OGG, OGV, EPDF, PDF, APNG, ICO, PNG, SWF, FAX, TIF, TIFF, PTIF, PTIFF, WEBP, AIR, APK, APPX, CBZ, DOCM, DOCX, DOTX, DOTM, DWFX, EPUB, IPA, JAR, MPP, ODT, OXPS, PPAM, POTM, POTX, PPSM, PPSX, PPTM, PPTX, PUB, SLDM, SLDX, VDX, VTX, VSX, XAP, XLAM, XLSM, XLSX, XLTM, XLTX, XPS, ZIP, AAI, AVS, DCX, PCC, PCX, FITS, JP2, JPC, HDR, HRZ, MIF, MIFF, MTV, OTB, P7, PALM, PDB, PBM, PCD, PCDS, PFM, PGM, PICON, PIC, PICT, PNM, PPM, PSB, PSD, SUN, VICAR, VIFF, WBMP, XBM, XPM ve XWD dosya formatlarını destekliyor.

Dosyalarda herhangi bir bozukluğa neden olmaz. Orjinal dosyalarınız aynı kalacak ve dosya boyutu önemli ölçüde azaltılmış olacak.

Boyutu: 17.97 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Javier Gutierrez Chamorro

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"FileOptimizer İndir – Dosya Boyutunu Küçültme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status