August 13, 2022


Silinen dosyaları geri getirme programı

File Scavenger tüm Windows işletim sistemlerinde çalışan bir veri kurtarma programıdır. Silinen dosyaları geri getirmek için tasarlanmış gelişmiş bir programdır.

File Scavenger SHIFT tuşu ile silinen dosyalar, bir ağ sürücüsünden siline dosyalar, bir DOS penceresinden silinen dosyalar, Geri Dönüşüm Kutusu’ndan kaldırılan dosyalar dahil silinmiş dosyaları kurtarmanızı sağlayan bir dosya kurtarma programıdır. File Scavenger temel ve dinamik diskler, NTFS sıkıştırması, alternatif veri akışları, seyrek dosyalar, Unicode dosya, hem dosya hem de dosyaya giden klasör yolunu kurtarmayı sağlar.

File Scavenger aynı zamanda silinen müzikleri ve orijinal konumunu ve boyutunu bilinmeseniz bile bir reformasyon veya bozuk ses dosyalarını kurtarmayı sağlar. File Scavenger geçersiz olan müzik izlerini aramak için bütün bir fiziksel sabit disk taraması yapabilir.

file scavenger

File Scavenger bozuk ve kötü bölümler ile diskleri işlemek için gelişmiş algoritmalar kullanır. Bu bir sabit disk yüklü ya da hafıza kartı, çıkarılabilir sürücü veya CD gibi taşınabilir depolama aygıtları üzerinden çalıştırılabilir.

Not: File Scavenger çalıştırmak için, bilgisayarda bir sistem yöneticisi olarak oturum açmanız gerekir.

File Scavenger veri kurtarma, dosya kurtarma programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 4.61 MB

Lisans: Demo

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"File Scavenger (64 Bit) Son Sürüm İndir – Dosya Kurtarma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status