Fifa 10 Türkçe Yama İndir

Fifa 10 Türkçe Yama için Final Sürüm yayınlandı. Fifa 2010 TR Yama Final Sürümü.

Yama Güncelleme: Artık Yamanın yeni sürümü var mı yok mu arama derdi yok artık yama güncelleme seçeneği ile yamanın son sürümü olup olmadığına bakabileceksiniz güzel bir update sistemi.

Program nasıl güncellenir?

Kurmak istediğin dosyayı yükle demeden önce Fifa 10 oyununu kapatınız. Daha sonra indirdiğiniz Fifa 10 Türkçe Yama Senarium hızlı menüden yada Senarium Vista Başlat Menüsünden menü de seçim yaparak işlemini gerçekleştirebilirsin.

FIFA 10  Türkçe Yama Kullanma Koşulları:

FIFA 10 Türkçe Yama Tüm sürümleri SoccerOyun.Net sitesinin resmi lisanslı ürünüdür.Kimse Kopyalayamaz izinsiz dağıtamaz herhangi bir çalıntı unsuru olamaz.Her kullanıcı hakkı olduğu gibi bu Türkçe yamanında kullanım koşulları ihlal edilmesi durumunda yasal işlemler başlatılacaktır.Çalıntı görünmesi durumunda SoccerOyun.Net sitesine bildirilmesi zorunludur aksi taktirde çalıntı yamanın kullanılması gibi bir durumda o çalıntı yamayı kullanan kişiler hakkındada yasal işlemler başlatılacaktır.Her ne bilmeden kullanan kişiler varsa bilmesede şüphelendiğiniz bir yama çalıntı durumunda SoccerOyun.Net sitesindeki Başta Site kurucusu olmak üzere tüm yöneticilere bildirmesi gerekmektedir.Eğer yamayı bir site çalıntı olarak yayımlıyorsa Ülke (Türkiye) Mahkemelerine bildirim yaparak veya Turk Telekom’a bildirerek o sitenin erişimi yasaklanması sağlanması istenmesi durumu olacaktır.Bu yamanın dağıtımı için yöneticilere veya yama yapımcısına izin almak zorunlu değildir.Fakat paylaşım verirken SoccerOyun.Net sunucularından paylaşım verilmelidir.Ayrıca bu kullanım koşulları adresi sayfası mutlaka verilmelidir.Upload sitelerine (Başta Rapidshare olmak üzere) bu Türkçe yama sürümlerini yükleyip dağıtmak kesinlikle ve kesinlikle yasaktır. Başka sitelere upload görüldüğü taktirde 150 TL yasal olarak para cezasına çarptırılacaktır.Fakat kendi sitenize upload edip paylaşmak isterseniz mutlaka ve mutlaka SoccerOyun.Net sitesindeki yöneticilerden izin alınması gerekmektedir. Ayrıca yamadan oluşabilecek sorunlardan SoccerOyun.Net sorumlu değildir.

Bu koşulların okunmaması veya yamayı yükleyen kişinin bilgisiz olmaması bir bahane kabul edilemez bu yamayı yükleyen her kişi yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Boyut: 706 KB

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

3 Yorum yapıldı

 • 14 Ocak 2011

  Nasıl İndircem Yhaa

 • qroniqmaynaq
  26 Ocak 2011

  indirdim şimdi açıyorum yüklüyorum son diyor fe ye bak diyor bakıyorum eng diye bir şey çıkıyor sonra oyunu açıyourum hala ingilizce yama var bunun nedenini açıklayabilirmisiz lütfen….

 • serseri
  31 Ocak 2012

  nerden indircez ya

"Fifa 2010 Türkçe Yama İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status