October 5, 2022


Fifa 2008 Oyunun Demo Sürümü

fifa-2008Fifa 2008 Demo sürümü, oyunun tanıtım amaçlı PC kullanıcıları için yayınlanmış sürümüdür. Bu yüzden sınırlı maç yapabilirsiniz.  Futbol oyunu dendiği zaman akla ilk gelen FIFA oyunudur. PES ile aralarında büyük bir rekabet olsa da, PC üzerinde en iyi futbol oyunudur. Ayrıca oynanış ve grafik açısından PES’ten bir tık daha iyi diyebiliriz. Son gelişmeler ile PES, FIFA tarzı görselliğe ve oynanışa kaydığını söyleyebiliriz. Bu da her şeyi kanıtlıyor.

Fifa 2008 Demo sürümü ile neler yapabilirsiniz? Barcelona, Manchester United, Bayern Munich, Milan takımları ile bir devre maç yapabilirsiniz ancak. Daha fazlasını istiyorsanız oyunu satın almanız gerekiyor.

Görsel efektler ve atmosferi ile gerçek bir maçta oynuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Sizde hemen Fifa 2008 Demo sürümü indirin ve oynamaya başlayın.

Lisans: Demo

Dil: İngilizce

Boyut: 478.62 MB

Sistem: Windows 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • adnan
    8 Ocak 2011

    süüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüper bir oyun

  • hüseyin
    26 Mayıs 2012

    süpr

"Fifa 2008 Demo İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status