October 5, 2022


Fiddler: Web Trafik Analizi ve Hata Ayıklama Programı

Fiddler indirFiddler, herhangi bir tarayıcı, sistem veya platform için hata ayıklamayı sağlayan ücretsiz program.

Fiddler 4 bilgisayarınız ve internet arasındaki tüm HTTP (S) trafik günlüklerini görüntülemeyi sağlayan ücretsiz bir program. Fiddler programı sayesinde gelen ve giden verileri takip edebilirsiniz. Bağlantıda çıkan hataları da ayıklamanızı sağlar.

HTTP / HTTPS Trafik Kaydı: Fiddler bilgisayarınız ve internet arasındaki tüm HTTP (s) arasındaki trafiği kaydeden ücretsiz bir web hata ayıklama proxy programıdır. IE, Chrome, Safari, Firefox, Opera ve daha fazlası gibi bir proxy destekleyen herhangi bir uygulamadan trafik hata ayıklama için kullanın.

Web Oturum Manipülasyonu: Kolayca web oturumları düzenleme ve işleme. Yapmanız gereken tüm oturumun işlemini duraklatmak ve istek / yanıt değişikliklere izin için bir kesme noktası ayarlamak. Ayrıca Fiddler üzerinden çalıştırmak için kendi HTTP isteklerinizi oluşturabilirsiniz.

Web Hata Ayıklama: PC, Mac veya Linux sistemleri ve mobil cihazların web trafiğinde hata ayıklama. Doğru çerezleri sağlamak, başlıklar (üst bilgi) ve önbellek (cache) direktifleri, istemci ve sunucu arasında transfer edilir. NET, Java, Ruby ve framework dahil olmak üzere desteklenir.

Güvenlik Testi: Web uygulamaların test güvenliği için Fiddler – HTTPS trafiği ve ekran şifresini ve man-in-the-middle şifre çözme tekniğini kullanarak istekleri değiştirin. Tüm trafiği, ya da sadece belirli oturumları şifresini Fiddler ile yapılandırın.

Fiddler Web Debugging Proxy ile Başlarken

Fiddler ücretsiz program binlerce proxy destekleyen neredeyse her uygulama ve Internet Explorer, Google Chrome, Apple Safari, Mozilla Firefox, Opera ve daha fazla dahil olmak üzere trafik hatasını ayıklayabilirsiniz. Ayrıca Windows Phone, iPod/iPad, ve diğerleri gibi popüler cihazlardan trafik hatalarını ayıklayabilirsiniz.

Fiddler Bilgileri

Boyutu: 1 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Fiddler Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status