October 5, 2022


PC ve İnternet Arasında ki Veri Akışını Takip Etme Programı

Fiddler indirFiddler bilgisayarınız ve internet arasındaki tüm HTTP (S) trafik günlüklerini görüntülemeyi sağlayan ücretsiz bir program. Fiddler programı sayesinde gelen ve giden verileri takip edebilirsiniz. Bağlantıda çıkan hataları da ayıklamanızı sağlar.

Fiddler ücretsiz program binlerce proxy destekleyen neredeyse her uygulama ve Internet Explorer, Google Chrome, Apple Safari, Mozilla Firefox, Opera ve daha fazla dahil olmak üzere trafik hatasını ayıklayabilirsiniz. Ayrıca Windows Phone, iPod/iPad, ve diğerleri gibi popüler cihazlardan trafik hatalarını ayıklayabilirsiniz.

Web Oturum Manipülasyonu: Kolayca web oturumları düzenleme ve işleme. Yapmanız gereken tüm oturumun işlemini duraklatmak ve istek / yanıt değişikliklere izin için bir kesme noktası ayarlamak. Ayrıca Fiddler üzerinden çalıştırmak için kendi HTTP isteklerinizi oluşturabilirsiniz.

Web Hata Ayıklama: PC, Mac veya Linux sistemleri ve mobil cihazların web trafiğinde hata ayıklama. Doğru çerezleri sağlamak, başlıklar (üst bilgi) ve önbellek (cache) direktifleri, istemci ve sunucu arasında transfer edilir. NET, Java, Ruby ve framework dahil olmak üzere desteklenir.

Güvenlik Testi: Web uygulamaların test güvenliği için Fiddler – HTTPS trafiği ve ekran şifresini ve man-in-the-middle şifre çözme tekniğini kullanarak istekleri değiştirin. Tüm trafiği, ya da sadece belirli oturumları şifresini Fiddler ile yapılandırın.

Fiddler programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Fiddler son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • enes
    19 Aralık 2012

    ii

  • 19 Ekim 2013

    henüz indirmedim ama denicem tşklr

"Fiddler 2.4.1.1 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status