Windows için ücretsiz masaüstü RSS okuyucu

Windows bilgisayar masaüstünden RSS beslemelerini görüntülemek ve yönetmek için bir program arıyorsanız, FeedDemon, ücretsiz en popüler RSS okuyucudur. Kullanımı kolay bir arayüz ile en yeni haberler ve bilgilere anında ulaşmanızı sağlar.

Program sayesinde anında haberleri veya diğer bilgileri alabilirsiniz. Beslemeleri kolay bir şekilde okuma ve organize bir şekilde özelleştirme imkanı sağlar. Eğer okunması gereken pek çok RSS beslemesi varsa okunmamış olanları kolayca okundu olarak gösterebilme özelliğine sahiptir.

Etiketleme: Kendi anahtar kelimelerinizi öğelere atayarak, daha önce okuduğunuz makaleleri sınıflandırmayı ve bulmayı kolaylaştırabilirsiniz.

Saatler: FeedDemon’a anahtar kelimelerinizin ne zaman abone olduğunuz herhangi bir yayında görüneceğini size bildirmesini ayarlayabilirsiniz.

Arama Akışları: Anahtar kelimeleriniz abone olup olmadığınıza bakılmaksızın herhangi bir yayında görünür olduğunda uyarı alabilirsiniz.

Podcast’ler: FeedDemon otomatik olarak ses dosyalarını indirip iPod veya diğer medya aygıtınıza kopyalamanıza izin verir.

feed-demon-son-surum-indir

Kolay kullanım arayüzü, son haberler ve bilgiler ile haberdar olmak için bir çırpıda yapar. Tamamen organize ve görüntülenme şeklini beslemeleri özelleştirebilirsiniz. Anahtar kelimelere dayanarak özel haber saatleri ayarlama veya makaleler bulmak için güçlü aramayı kullanın. Hatta podcast ve ses dosyaları indirebilir ve bunları taşınabilir ses aygıtı üzerinde gösterebilirsiniz. Ayrıca, FeedDemon NewsGator Online ve NewsGator RSS Suite ile eşitler.

Feed Demon Bilgileri:

Boyut: 3.89 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem Windows

Üretici: FeedDemon

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Feed Demon Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status