Ücretsiz Fotoğraf Boyutlandırma Programı

FastStone Photo Resizer resimleri / fotoğrafları boyutlandırmak, dosya boyutlarını küçültmek ve fotoğraflar üzerine filigran eklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Bu program ile dönüştürme, isim değiştirme, boyutlandırma, kesme, döndürme, renk derinliğini değiştirme, gizlenmiş yazı ekleme (watermark) gibi uygulamalar yapabilirsiniz. Sürükle ve bırak yöntemini de desteklemektedir.

FastStone Photo Resizer sayesinde resimlerinizin formatlarını toplu bir şekilde değiştirebilir, yine toplu bir şekilde resimlerinizin üzerine logo koyabilirsiniz. FastStone Photo Resizer resim dönüştürme/boyutlandırma programıdır.

FastStone Photo Resizer ücretsiz  program ile dönüştürme, isim değiştirme, boyutlandırma, kesme, döndürme, renk derinliğini değiştirme, gizlenmiş yazı ekleme (watermark) gibi uygulamalar yapabilirsiniz. Sürükle ve bırak yöntemini de desteklemektedir. Arşivinizdeki fotoğraf ve resim dosyalarına toplu olarak efekt ve yazı ekleme, yeniden boyutlandırma, çözünürlük değiştirme vb. basit işlemleri hızlı ve kaliteli olarak kolaylıkla gerçekleştirebilmenize imkan sağlayan bu ücretsiz araç işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış bulunuyor.

faststone-photo-resizer

Programı açtığınızda düzenlemek istediğiniz resimleri seçip listeye eklemeniz ve listedeki resimler üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri belirleyip toplu halde resim dosyalarını düzenleyebilirsiniz.

FastStone Photo Resizer Bilgileri

Sürüm: FastStone Photo Resizer 3.6

Boyut: 1.34 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"FastStone Photo Resizer Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status