Windows için Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme, Kırpma, Boyutlandırma ve Kırmızı Göz Düzeltme Programı

FastStone Image Viewer (FastStone Resim Görüntüleyici) fotoğraflarınızda kırpma işlemleri yapmak, boyutunu ayarlamak, en çok sinir olduğumuz durumlardan olan kırmızı göz sorunlarınızı kolayca halletmek için kullanacağınız ücretsiz resim editörüdür.

Resim görüntüleme, karşılaştırma, kırmızı göz giderme, e-posta olarak gönderme, yeniden boyutlandırma, kırpma, rötuşlama ve renk ayarlamalarını içeren hoş bir dizi özelliğe sahiptir. Yenilikçi ve sezgisel tam ekran modu, fareniz ekranın dört kenarından birine dokunduğunda açılan gizli araç çubukları aracılığıyla EXIF ​​bilgilerine, küçük resim tarayıcısına ve önemli işlevlere hızlı erişim sağlar.

Diğer özellikler arasında yüksek kaliteli bir büyüteç ve 150’den fazla geçiş efektine sahip müzikli bir slayt gösterisinin yanı sıra kayıpsız JPEG geçişleri, gölge efektleri, görüntü açıklamaları, tarayıcı desteği, histogram ve çok daha fazlası yer alır.

Tüm ana grafik formatları (BMP, JPEG, JPEG 2000, animasyonlu GIF, PNG, PCX, PSD, EPS, TIFF, WMF, ICO, CUR ve TGA) ve popüler dijital kamera RAW formatları (CR2, CR3, CRW, NEF, NRW, PEF, RAF, RWL, MRW, ORF, SRW, X3F, ARW, SR2, SRF, RW2 ve DNG) destekler.

FastStone Image Viewer Sistem Bilgileri:

Boyut: 6.84 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10 ve üzeri

Üretici: FastStone Corporation

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Resim Düzenleme Kırmızı Göz Düzeltme Kırpma Gönderme Programı FastStone İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status