August 14, 2022


Web kamerası görüntülerine efekt verme programı

Arkadaşlarınızla sohbet ederken, anlık mesajlaşma uygulamaları ile videolar yayınlama, web kameranızdan çekim yapma, masaüstünün herhangi bir bölümünü kaydetme ve efektler uygulama imkanı sağlar. Web kamera ile görüntülü konuşma yapıp gerçek görüntüleri paylaşmaktan yana değilseniz Fake Webcam gibi program kullanarak web kamera görüntülere efektler uygulayarak veya aksesuarlar ekleyerek kolayca sahte bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz.

Bir mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması ile arkadaşlarınızla sohbet ederken web kamerası canlı görüntüsüne efekt verebilir, sevgilinizle konuşurken kalpli çerçeveler ekleyebilir, görmesini istemediğiniz kullanıcılara sahte video görüntüleri gösterebilir veya canlı görüntülere görünmeyecek şekilde efektler vermek mümkündür.

Sahte web kamera görüntüsü

Bu program bir web kamerası görevi görerek herhangi bir videoyu kullanma yeteneğine sahiptir. Örneğin masaüstünde bir alanı seçerek, gerçek görüntü yerine masaüstünü görüntülemeyi sağlar. Yani anlayacağınız web kamerasından gerçek görüntülerinizi görmelerini istemediğiniz kullanıcılara sahte görüntüler gösterebilirsiniz.

Programın arayüzü kolayca kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Web kamerasındaki görüntü için bir veya daha fazla film dosyası seçme imkanı sağlar. Görüntülenmesini istediğiniz film dosyasını seçin, tıklayın ve oynatma düğmesine basın.

Medya oynatıcılarda olan çalma listesi ve sürekli çalma özelliğini barındıran program, belirli bir videoyu sürekli oynatmayı veya listedeki tüm görüntülerin sırayla oynatılmasına olanak sağlar. Bu sayede sahte görüntülerinin bir sonu olmayacaktır. Video görüntülerin oynatılmasından önce filmleri kontrol etmeyi sağlayan bir önizleme fonksiyonu vardır.

Fake Webcam, Yahoo Messenger, Skype, Google Talk veya ICQ gibi çeşitli sohbet programlarını desteklemektedir. Desteklenen bu sohbet uygulamaları ile görüntülü konuşma yaparken Fake Webcam ile web kamerası görüntülere efekt verebilir veya başka görüntüler oynatabilirsiniz.

Fake Webcam programı Windows 10, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Ücretli bir programdır ama ücretsiz olarak deneme sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Fake Webcam Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status