Facetune: iPhone, iPad için Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

iOS için Facetune eğlenceli ve kolay bir şekilde resimleriniz üzerinde dilediğiniz gibi değişiklikler yapabilmenize yardımcı olacak bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bu program size fotoğraflarınızda her türlü değişikliğe izin vermektedir. Facetune programının en güzel yönü kolay bir kullanım imkanı sunmasıdır. Böylece Photoshop gibi daha karmaşık programların yanı sıra daha basit bir yapıya sahip ve etkileyici tasarımı size güzel vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

Facetune ile fotoğraflarınız üzerinde her çeşit değişiklik yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı döndürebilir, gözlerinizden tutun, saçlarınızı, yanaklarınızı, kulaklarınızı, gözlerinizi, burun yapınızı ve daha fazlasını kolay bir şekilde düzenleyin. Fotoğraflarınızı tamamıyla kişiselleştirebilirsiniz. Özelleştirilebilir filtreler yardımıyla fotoğrafınızın tamamı yada belli bir kısmına kesme işlemi uygulayabilirsiniz.

facetune-indir-iphone-ipad

Ayrıca fotoğrafların için grafik yardımları da bulunuyor. Fotoğraflarınızda dişlerinizi beyazlatın, saçınızla ilgili kellik yada renk değişimleri yapın, gözlerinizin kırmızı görüntüsünü giderip rengini değiştirin vb işlemleri kolayca yapabilmeniz için her türlü olanak sağlamaktadır.

Son olarak fotoğraflarınızı düzenledikten sonra arkadaş ve ailenizin görmesi için sosyal medya yada e-postanızı kullanabilirsiniz.

Facetune (iPhone / iPad) Bilgileri

Fiyat: Ücretli

Dil: Türkçe

Boyut: 60.5 MB

Gerekli Sürüm: iOS 7.0 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Facetune İndir (iPhone / iPad)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status