August 17, 2022


Facetune: Android için Fotoğraf Editörü Uygulaması

Facetune harika özelliklere sahip olan ve fotoğraflarınız üzerinde oldukça kaliteli değişiklikler yapabileceğiniz bir fotoğraf editörü programıdır. Bu program sayesinde resimlerinize hassas dokunuşlar yaparak onlara kaliteli bir görüntü verme imkanı sağlayabilirsiniz. Program kaliteli bir tasarıma sahip ve size de bu yönde yarımcı olacak. Facetune programı da her geçen gün gelişen fotoğraf teknolojisinin bir parçasıdır.

Facetune ile fotoğraflarınızda ki gülümsemeleri ayarlayabilirsiniz. Dişlerinizi beyazlatıp parlatabilirsiniz. Cildinizi genç hale getirin. Mesela fotoğrafınızda bulunan benleri, siyah noktaları ortadan kaldırabilirsiniz. Gözlerin altında yer alan siyah halka görüntülerini kapatın.

facetune-indir-android

Fotoğraflarınızda meydana gelen kırmızı beyaz göz efektlerini düzenleyin. Etkileyici gözlere kavuşmak sizin elinizde. Göz renginizi farklı bir renge dönüştürün. Saçlarınızın kırıklarını yok edin ve kel olarak görünen kısımları kolay bir şekilde doldurun. Çenenizde oluşan çizgileri ortadan kaldırın. Burun yapınızda değişiklik yaparak küçültün veya büyütün. Kirpiklerinizi daha dolgun hale getirin. Fotoğraflarınızın arka plan görünümlerini değiştirebilirsiniz. Düzenleyeceğiniz fotoğraflarınızı sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Facetune fotoğraf editörünün özellikleri saymakla bitmez. Programın bütün özellikleri için indirip kendiniz görebilirsiniz.

Facetune (Android) Bilgileri

Fiyat: Ücretli

Dil: Türkçe

Boyut: Cihaza göre değişir

Gerekli Sürüm: Android 4.1 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Facetune İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status