October 5, 2022


Facebook şifre kurtarma programı

Facebook Password Decryptor anında popüler web tarayıcılarda kayıtlı olan Facebook şifresini kurtarmak için yardımcı olan ücretsiz bir şifre kurtarma programıdır.

Facebook şifre kırma programı diye boş yere heves etmeyin. Windows bilgisayarda daha önceden Facebook hesabına giriş yaptığınız şifreleri bulmak için yardımcı olmaktadır. Facebook şifresini unutan ve kurtarmak için herhangi bir çözüm bulamayanlar için iyi bir yardımcıdır.

Facebook Password Decryptor popüler internet tarayıcıların çoğunda saklanan Facebook oturum açma şifresini kurtarmayı destekler.

Facebook Password Decryptor programı tam olarak şunu yapmaktadır; Internet Explorer, Google Chrome, Firefox vs tarayıcılardan Facebook hesabına giriş yaptıysanız, bu tarayıcılar üzerinde kayıtlı olan şifreleri bulacaktır. Program yasal ve etik olmayan herhangi bir amaç için tasarlanmamıştır.

facebook-password-decryptor

Facebook Password Decryptor Bilgileri

Sürüm: Facebook Password Decryptor 9.0

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 160 KB

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Gramblr

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • 28 Ekim 2016

    ya arkadasim hayirli geceler benim sayfami bana sormadan ikaz etmeden nicin kapattiniz bu ulke yasaklar ulkesimi oldu kime ne yaptik acin kardesim benim sayfami illaki baska yerleremi uye olalim turkiyenin yaptigi yasaklari pisliklerimi anlatalim lutfen sayfami acin saygilar

  • admin Author
    28 Ekim 2016

    Şikayetinizi yanlış yere bildirdiğinizin farkındasınızdır umarım!

"Facebook Password Decryptor İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status