August 15, 2022


iOS için F-Secure SAFE güvenlik uygulaması

F-Secure SAFE, iOS mobil cihazları (iPhone, iPad, iPod touch) her türlü virüs, zararlı ve casus yazılımlara karşı koruyan ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır. iOS cihazları her türlü tehditlere karşı korumak için F-Secure SAFE ve benzeri güvenlik uygulamaları kullanmanızı tavsiye ederim. Bilgisayarımızı bu tehlikelere karşı koruyamıyoruz, telefonları korumak daha zordur.

iOS cihazlardan internet üzerinden yaptığınız her işlem veya girdiğiniz her site güvenli olmayabiliyor. Zararlı yazılım barındıran sitelere giriş yaptığınız zaman, farkında olmadan arka plandan bu yazılımlar cihaza yüklenir. Telefonun yavaşlamasına, tarayıcıları açtığınız zaman uygun olmayan sitelere girmesine, önemli bilgilerinizin çalınmasına neden olabilirler. Bu nedenle güvenlik uygulamaları kullanmak gereklidir.

F-Secure SAFE mobil uygulaması sayesinde artık güvende olabilirsiniz. Banka bilgileriniz, önemli verileriniz koruma altında olsun. iPhone telefon veya iPad tableti virüsler, casus yazılımlar, zararlı uygulamalar, kötü amaçlı yazılımlar, korsanlar, kimlik hırsızlığı ve cihazın kaybolması ya da çalınmasına karşı korur. Bu harika güvenlik uygulaması güvenlik ihtiyaçlarınızın tümünü karşılıyor ve telefonunuzun güvende olduğunu ayrıntılı bir şekilde size gösteriyor.

Yani anlayacağınız iOS cihazınız için kaliteli, güvenlik ve ücretsiz bir güvenlik uygulaması arıyorsanız F-Secure SAFE uygulamasını deneyebilirsiniz. iPhone telefon veya iPad tableti virüsten, casus yazılım ve zararlı yazılımlardan korumak için başarılı bir uygulamadır.

F-Secure SAFE güvenlik uygulaması iOS 8.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"F-Secure SAFE İndir (iOS) Ücretsiz Güvenlik Uygulaması" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status