Ezan Vakitleri Programı

Ezan’ı vakit programı 172 mevkiye ait günlük ezan vakitlerini bünyesinde barındıran, 5 vakit namaz vaktinde ezan okuyan, vakit çıkmadan sizleri uyarabilen, günün önemini ve günün hadisini bildiren, ayrıca istediğiniz şehirlere ait raporlama yapabileceğiniz yardımcı bir programdır.

172 mevkiye ait günlük ezan vakitlerini bünyesinde barındırır. Vakitleri öğrenmek için hiçbir şekilde internete bağlanmaz. 5 vakit namaz vaktinde zamanı geldiğinde ezan okur. Vakit çıkmadan belirlediğiniz dakika önce sizi uyarır. Hicri takvimi gösterir. Tüm özel günleri dinamik olarak hesaplayıp sizi uyarır.

Her ezan vakti için farklı ezan dosyaları kullanılabilir. Ezan dosyası yok ise kendi bünyesindeki dosyayı kullanır. Ezan’ı vakit programı tüm vakitleri kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Vakitler senede 1 defaya mahsus olmak üzere otomatik olarak güncellenmektedir.

Ezan’ı vakit programı aracılığı ile istediğiniz mevki ya da mevkilerin ezan vakitlerini aylık, yıllık, günlük, kısacası iki tarih arası rapor alabilirsiniz. Ezan’ı vakit programı raporu (CSV, TXT, XLS (liste), HTML, XML) istediğiniz biçimlere çevirebilir. Ezan’ı vakit programı çalıştıktan sonra otomatik olarak sistem tepsisine gizlenir, menülere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

3 farklı tema desteği vardır. Mavi, Yeşil, Gri. Ezanı vakit programı vakti gelen tüm namaz vakitlerinde ezan okur. Ezan’ı vakit programı içerisinde hadisler vardır ve hadis gösterimi isteğe bağlıdır. Ezan okunmadan önce winamp ve media player programlarını otomatik olarak kapatabilir. Dilediğiniz ezan dosyalarını seçerek okunan ezanı özelleştirme.

Ezan okunurken ezanı durdurma. Yapımcıya mail atıldığı takdirde yeni mevkilerin ezan vakitlerinin programa entegrasyonu. Kalan zamanı ve vakitleri sistem tepsisindeki ikon üzerinde gösterebilme.

Ezan’ı Vakit Bilgileri

Sürüm: Ezan’ı Vakit 7.1.11

Boyutu: 3.48 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ezan’ı Vakit Son Sürüm Türkçe İndir – Ezan/Namaz Vakitleri Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status