October 5, 2022


iPhone, İPad İçin Ezan Vakti / Namaz Saati Pro Uygulaması

Uygulamada İMSAKİYE, İFTARA KALAN SÜRE SAYACI, İFTAR/SAHUR ALARMI MEVCUTTUR. (sahur alarmı için ayarlar ekranında ‘IMSAK -60’a alarm kurmanız yeterli olacaktir)

EN GELİŞMİŞ ÖZELLİKLERE SAHİP, EN ÇOK AKTIF KULLANICISI OLAN ve EN ÇOK ”Taklit edilmeye çalışılan” TÜRK NAMAZ VAKİTLERİ HATIRLATICISIDIR. İlgi ve Desteğiniz için Teşekkürler.

20+ AYRI İŞLEV TEK UYGULAMADA

(son eklenen özellikler: Kur’an Fihristi, İslam İlmihali, Ezan kalan süreyi sesli söyleme, 32 Farz, Hergün değişen Takvim Arkası, İftar Sayacı, Cuma Selası, Mekke/Medine Canlı Yayın, Kerahat Vakti Uyarısı, Yakınımdaki Camiler, Çoklu Şehir Desteği, Kur’an-ı Kerim 50 farklı hafızdan tamamı Sesli)

YORUMLARA CEVAP VERME ŞANSIMIZ BULUNMAMAKTADIR, Uygulama ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, LÜTFEN çözümü için ‘www.EzanALARMI.com’ adresine bakınız, burada çözümü bulamazsanız ‘mail@UfukMarmara.com’ adresine YAZIN mutlaka bir çözüm getirilecektir. Teşekkürler.

BAZI ÖZELLİKLER: Ezan vaktinde ve öncesinde 2 ayrı uyarı, Cuma vakti alarmı, Mübarek Günlerde ve 1 gün öncesinde uyarı, Kıble Pusulası, Kâbe’den Canlı Yayın, Tesbih, Zikirmatik, Esma’ül Hüsna, Kur’an-ı Kerim tüm arapça metni ve 3 ayrı türkçe meal, Sesli Namaz sureleri ve anlamları, Sesli Yasin, Abdest, Namaz, Hicri Takvim, Kaza Takip Ekranı ve diğerleri.

NOT: Bu uygulama “DİYANET” uyumlu vakitleri kullanır, “Fazilet” uyumlu vakitleri kullanmak isterseniz “Ezan (Fazilet Vakitli)” isimli versiyonunu (AppStore’dan aratarak) indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ezan Vakti / Namaz Saati Pro İndir – iOS" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status