August 14, 2022


Android İçin Ezan Vakti / Kuran-ı Kerim Pro

Ezan-Vakti-Kurani Kerim-indir-androidEzan vakti (namaz vakti) ve Kuran-ı Kerim uygulaması Android mobil cihazlar için çok güzel bir uygulamadır. Bu ücretsiz uygulama bir çok faydalı özellikler sunuyor. Kuranı Kerim sesli dinlem ve daha bir çok şeyi bu ücretsiz uygulamada bulacaksınız.

Ezan Vakti / Kuran-ı Kerim Pro uygulaması içindeki namazdayım özelliği sayesinde namazda olduğunuz zaman gelen aramalar reddedilir ve otomatik sms atma yapıldığından ayrıca google reklamları nedeniyle kurulum esnasında telefon ve sms gibi izinler mecburen gerekmektedir.

Namazdayım Özelliği: Namaza başlamadan önce , Namazdayım Widgeti veya Program Ana Sayfasında sol üsteki button ile telefonunuzu sessize alabilir, isterseniz arayanları reddedip otomatik müsait değilim SMS i atabilirsiniz.Ayarlı süre sonunda ise sesli veya istediğiniz profile otomatik dönebilirsiniz.

Ezan Vakitlerinde Uyarı. Vakitler girmeden Hatırlatma. Vakitlerde otomatik sessize alma. Diyanet Vakitleri. Bulunduğunuz yere göre GPS den (uydudan ) vakit hesaplayabilme. Veya Diyanet Vakitlerini Aylık indirme ile bir ay internet gerekmeden çalışabilme. 2. şehir ekleyebilme. Sahur uyandırma. Pazartesi perşembe oruç hatırlatma. Cuma Namazı Hatırlatma (Değiştirilebilir kısa sela sesiyle). Kuranı Kerimim Tamamı Sesli. Online Hatim Paylaşımı (Ayet,Sure,Sayfa,Cüz Bazında). Sizde bir Cüz, Sure, Sayfa veya Ayet okuyarak bir hatim setinin tamamlanmasına vesile olabilirsiniz. Okunan ayeti takip için Otomatik Fokuslama

Hicri Gün ve Ay. Otomatik kaza takibi. Kıble Pusulası. Kıble Haritası. Yakındaki Camileri bulma (Google Hizmeti). Uyarı seçenekleri için birden çok ses seçeneği. Her vakit için ayrı zaman ve ses seçebilme. Sabah Namazına Uyandırma Özelliği.(Yüksek volümlü sesler). Kütüphane. Aşrı Şerifler.(İlgili Vakit otomatik açılır). Tesbihatlar. (İlgili Vakit otomatik açılır). Cevşen Arapça. Cevşen Türkçe Meal ve Transkiripsiyon. Namaz Dua Ve Sureleri. Hicri takvim çevirici. Hava Durumu. Online Kabe izleme.

5 Yıllık Önemli Dini Gün Ve Geceler. Amel Defteri Uygulaması (Beta). Diyanetin sitesinde mevcut olan ülkeler, şehirler ve İlçeler. Olmayan yerler için yakından seçilmiş bir yerden sapma dakikası artı veya eksi dakika olarak ayarlayabilme.(artı 3 dakika veya eksi 2 dakika gibi). İngilizce dil desteği. Geri planda otomatik çalışma. İndirilebilir içeriklerle küçültülmüş program boyutu.

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyutu: Cihaza göre değişir

Gerekli Sürüm: Cihaza göre değişir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ezan Vakti / Kuran-ı Kerim Pro İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status