Ücretsiz arşivden dosya çıkarma programı

ExtractNow, hızlıca ve kolayca birden fazla arşiv çıkarmanızı sağlayan basit bir yardımcı programdır. ExtractNow tam bir arşiv çözümü değildir. Ana amacı, kolayca birden fazla arşivden dosya çıkarmaktır. WinZip alternatifi olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Tam olarak WinZip özelliklerini karşılamaz.

ExtractNow, sıkıştırılmış dosyaları bir araya getirmek ve içeriğini ayıklamak için iyi bir iş çıkarıyor. ExtractNow, temiz, iyi tasarlanmış ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Dosyaları ayıklamak için, dosyaları sürükleyip ana program penceresine bırakmanız veya Windows Gezgini’nde iken dosyaları sağ tıklayın. ExtractNow, en popüler iki sıkıştırma formatını (ZIP ve RAR) ve diğer formatları destekler. Birçok sıkıştırılmış dosyayı yöneten herkes için kullanılacak güçlü ve güvenilir bir programdır.

ExtractNow hızla ve kolayca birden fazla arşiv dosyasından ayıklamayı sağlayan ücretsiz basit bir yardımcı programdır. ExtractNow tam bir arşivleme için çözüm değildir.

extractnow

Toplu arşiv çıkarımı için basit ve sezgiseldir. En büyük arşiv formatlarını destekler. Arşivler için klasörleri özyinelemeli olarak arama yapabilirsiniz. Arşiv için doğru şifreyi bulmak için şifre listelerini kullanın. Çıkarma işleminden sonra ne olacağını kontrol etme yeteneğine sahiptir. Dizinleri arşivler için izleyin ve bunları otomatik olarak çıkarın. Ayıklanacak dosyaların listesini hariç tutabilirsiniz. Dosya türü ilişkileri ve bağlam menüleri aracılığıyla Windows Gezgini entegrasyonu sağlar. Lua komut dosyalarını kullanarak gelişmiş özelleştirme desteği içerir.

ExtractNow Bilgileri

Sürüm: ExtractNow 4.8.2.0

Boyutu: 1.78 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ExtractNow Son Sürüm İndir – Arşivden Dosya Çıkarma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status